Неможливо уявити здоровий і комфортний сон без ковдри, яка б м'яко облягала тіло і давала відчуття захищеності. Вранці ковдра здається найбільш улюбленим предметом з постільних речей, в цей час так не хочеться з-під неї вибиратися. Коли ж мова заходить про покупку ковдри, то більшість з нас опиняється в скруті. Вибираючи ковдру, пам'ятайте, що головне її завдання підтримувати постійну температуру тіла під час сну. Тому для кожного сезону потрібно підбирати свій тип ковдри. Головне при цьому, щоб Ви під нею відчували себе комфортно, не потіли і не мерзли.

Компанія Матролюкс пропонує різні варіанти наповнювачів для ковдр: синтепон, бавовна, шерсть, флексофайбер і різні комбінації цих матеріалів, які допоможуть забезпечити Вам комфорт в будь-який час року.

Крім того, в магазині Матролюкс представлений варіант ковдри 2 в 1. Якщо Ви купите таку ковдру, то обов'язково залишитеся задоволені. Воно фактично складається з двох ковдр, які з'єднуються між собою кнопками. Повітряний прошарок, який утворюється між цими ковдрами, є додатковою перешкодою, що сприяє збереженню людського тепла. У такому вигляді цю ковдру можна використовувати взимку. А влітку або в міжсезоння, коли стає досить тепло, одна ковдра легко трансформується в дві і їх можна використовувати окремо.

Роблячи свій вибір на користь тієї чи іншої ковдри потрібно враховувати також розмір ліжка, в якому вона буде використовуватися. У магазині Матролюкс Ви зможете підібрати двоспальні, полуторні, а також дитячі ковдри. Крім того, для малюків Ви зможете придбати ковдру в комплекті з подушкою.

Ви можете купити ковдру в інтернет-магазині Матролюкс залишивши заявку на сайті або зателефонувавши за вказаними телефонами. Ми будемо раді допомогти зробити Ваш вибір.

Показати фільтр
Ціна
від до
Одеяло Soft / Софт з кантом
Подивитися
Ціна від : 797  грн
Відгуків: 0
Ковдра 4 сезони
Подивитися
Ціна від : 1 334  грн
Відгуків: 0
Ковдра Soft / Софт
Подивитися
Ціна від : 703  грн
Відгуків: 0
Ковдра CLASSIC
Подивитися
Ціна від : 410  грн
Відгуків: 0
Ковдра STANDART
Подивитися
Ціна від : 490  грн
Відгуків: 0
Ковдра LUXE
Подивитися
Ціна від : 587  грн
Відгуків: 0
Ковдра FAMILY COMFORT
Подивитися
Ціна від : 718  грн
Відгуків: 0

Ковдри