Каталог товарів

Чохли на каркас

Компанія Матролюкс пропонує сучасний знімний чохол на основу для ліжка, який відрізняється зносостійкістю і практичністю. Ідеальне поєднання чохла з основою забезпечує хороший естетичний ефект і завершеність конструкції ліжка. Процедура зміни чохлів вкрай проста. З нею здатна впоратися навіть дитина. Ліжкові чохли досить міцні, а які-небудь обмеження по частоті їх прання відсутні. Матеріали, застосовані у виробництві чохлів, є гіпоалергенними і натуральними. Навіть при наявності у Вас симптоматичних проявів астми та алергії можна не турбуватися про нешкідливість чохлів для каркасів. Ліжко, укомплектоване високоякісним чохлом, надійно захищена від пилу і бруду, а також має набагато більш приємний зовнішній вигляд.

Будь-яке ліжко, яке оснащене каркасом, що служить основою спального простору, не має захисту від механічних пошкоджень. Крім цього, Ви не можете застрахуватися від ситуацій, коли меблі забруднюються або на них випадково розливається рідина. Далеко не всі поверхні добре піддаються всіляким видам чистки. Усунення непривабливих плям і слідів пошкоджень - обтяжливий і ресурсномісткий захід. Уникнути цього Вам допоможуть спеціальні чохли для каркасів. Наявність чохла не тільки покращує естетичну привабливість, але й істотно впливає на збільшення терміну життя Ваших меблів.

Щоб купити чохол для каркаса від компанії Матролюкс, попередньо варто визначитися з його розмірами. Уточнивши довжину і ширину відповідного каркаса, для якого призначається чохол, Ви з легкістю зможете вибрати саме той розмір чохла, який буде ідеально облягати каркас. Ваше рішення купити чохол для каркаса від Матролюкс дуже просто втілити в життя. Чохол можна купити не тільки в магазині Матролюкс, але й на інтернет ресурсі, оформивши замовлення на сайті.

Показати фільтр
Чохол на каркас
Ціна від : 458  грн
Відгуків: 0

 


Для роботи веб-сайту компанії використовуються Cookies файли. Продовживши використання веб-сайту Ви автоматично погоджуєтеся з регламентом використання Cookies файлів.