Каталог товарів

LUXE STUDIO - це найбільший виробник надійної корпусних меблів високої якості. Використовуючи новітні технології і сучасні матеріали нами розроблені десятки гармонійних дизайнів корпусних меблів, шаф і шаф-купе, серед яких ви, без сумніву, зможете підібрати варіант, який стане справжньою окрасою саме вашого інтер'єру.

Вітальня Lori - сучасний і стильний комплект корпусних меблів, який створить у вашій кімнаті легкий ненав'язливий інтер'єр. У комплекті передбачений набір необхідних елементів для того, щоб ваша вітальня була затишною, комфортною та функціональною. Полиці і шафки дозволять прикрасити кімнату елементами декору і акуратно зберігати речі, книги, журнали та інші важливі предмети. Всі елементи комплекту є самостійними, так що ви зможете розмістити їх в кімнаті на ваш смак, створюючи свій неповторний стиль.

 

Характеристики та складові комплекту:  

► Основний матеріал: ДСП

► Фасади: МДФ 

► Ручки меблеві, покриття алюміній

► Полки: скло

► Складові комплекту:

  • Вітрина - 1 шт
  • Вітрина навісна - 2 шт
  • Полка навісна - 1 шт
  • Тумба під ТВ - 1 шт

► Опція: підсвічування скляних поличок (синя)

Увага! Комплект проводиться тільки в готовому рішенні. Придбати вітальню можна тільки комплектом.

   
Детальніше про складових комплекту:
Вітрина Lori (Лорі) Вітрина навісна Lori (Лорі)
 
Тумба під ТВ Lori (Лорі) Полиця навісна Lori (Лорі)
   
Комплект виготовляється в готових рішеннях:
Рішення А: корпус і фасад ДСП біла Аляска. Вставки ДСП Дуб дуб Сонома світлий   Рішення В: корпус і фасад ДСП біла Аляска. Вставки ДСП венге магія.
     
 

 

* Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.

Код товару 53011
Оставить отзыв

 


Для роботи веб-сайту компанії використовуються Cookies файли. Продовживши використання веб-сайту Ви автоматично погоджуєтеся з регламентом використання Cookies файлів.