Крісла-мішки
Показати фільтр
Ціна
від до
Торгова марка
Кресло-мяч
Крісло-м'яч
Купити
Ціна від : 887  грн
Відгуків: 47
Кресло-груша
Крісло-груша H -100 см
Купити
Ціна від : 1 890  грн
Відгуків: 16
Крісло-груша H-110 см
Купити
Ціна від : 1 904  грн
Відгуків: 0
Кресло-груша + пуф-цилиндр
Крісло-груша + пуф-циліндр (комплект)
Купити
Ціна від : 2 608  грн
Відгуків: 27
Кресло-инжир
Крісло-інжир
Купити
Ціна від : 1 737  грн
Відгуків: 12
Кресло-яблоко
Крісло-яблуко
Купити
Ціна від : 1 820  грн
Відгуків: 10
Кресло-шапито
Крісло-шапіто
Купити
Ціна від : 1 737  грн
Відгуків: 10
Крісло-мішок Happy Bean
Купити
Ціна від : 716  грн
Відгуків: 0
Кресло-груша BUBBLE / БАББЛ с принтом
Крісло-груша з принтом H-100 см
Купити
Ціна від : 2 091  грн
Відгуків: 16
Крісло-груша з принтом H-80 см
Купити
Ціна від : 1 823  грн
Відгуків: 0

Крісла-мішки

Що відноситься до безкаркасних меблів?

Нескладно здогадатися, що бескаркасная мебель не має каркаса. Це її головна конструктивна особливість, що дозволяє виділити даний тип меблів в окрему категорію. Зазвичай вона використовується там, де потрібна підвищена безпека - в ігрових і дитячих кімнатах, але здатна виявитися і в інших місцях, де потрібно оригінальний дизайн і несподіване інтер'єрне рішення.

Важливо підкреслити, що сучасну безкаркасні меблі можна розділити на 2 основні категорії:

 • м'які крісла-мішки, які спочатку не мають ніякої форми, а тому не мають потреби в каркасі;
 • традиційна меблі, позбавлена ​​каркаса, але не втратила свою форму.

Другий варіант передбачає створення жорстких ребер за рахунок ущільнення тканини і використання матеріалів, які здатні підтримувати потрібну форму без додаткового каркаса.

Тобто, якщо узагальнити сказане вище, виявиться, що безкаркасні меблі виділяється на загальному тлі відсутність каркаса, що очевидно з назви. Інших важливих особливостей вона не має, якщо не брати до уваги той факт, що частина предметів в результаті не має певної форми і нагадує великий м'який мішок.

Переваги


Найпоширеніший і популярний вид безкаркасних меблів - крісло-мішок. Він має ряд переваг перед іншими предметами, які роблять їх використання зручним в побуті:

 • в першу чергу до плюсів крісла-груші слід віднести оригінальний дизайн, що змушує перетворитися всю кімнату, де воно розташоване;
 • друга позитивна риса - безпека, оскільки про подібні вироби неможливо вдаритися, поранитися або заподіяти собі іншу шкоду;
 • третій плюс - м'якість;
 • четверте перевага полягає в компактності - при необхідності крісло можна швидко прибрати, тимчасово перенести в інше місце або навіть покласти в шафу, що неможливо зробити зі звичними предметами меблів;

 • можливість попрати чохол при необхідності, що неможливо зробити при використанні звичних предметів меблів.

Також варто відзначити позитивні емоції, які принесе подібний предмет у навколишньому інтер'єрі, особливо, якщо мова йде про дітей, які люблять все незвичайне, м'яке і барвисте.

Словом, позитивних сторін у крісел-мішків явно більше ніж негативних, щоб переконатися в цьому, досить почитати відгуки і з'ясувати, що цінують в них інші люди.

Де можна застосувати

Виробник не обмежує сферу застосування своєї продукції, тому використовувати подібні вироби можна в будь-якому місці, де захочеться їх власникам. Але зазвичай подібні предмети інтер'єру використовуються:

 • в місцях, де збираються великі компанії (наприклад, крісло-м'яч актуально в кімнаті, де друзі часто дивляться футбол);
 • в ігрових зонах, включаючи місце спільної гри в приставку;
 • в зонах відпочинку, де хочеться спокійно посидіти і відпочити, провівши час, наприклад, за читанням цікавої книги;
 • дитячі крісла-мішки використовуються в дитячих кімнатах.

Також подібні вироби часто використовуються в офісах, якщо такий підхід допускається діяльністю компанії: вказане дизайнерське рішення виявиться актуальним для IT-компаній, але буде недоречним для юридичних контор.

Тобто, строгих обмежень сфери використання безкаркасних крісел не існує, все залежить виключно від фантазії їх власників, але зазвичай мішки, груші та м'ячі встановлюються в зоні дозвілля і відпочинку. Тут їх переваги стають найбільш помітні, а слабкості повністю пропадають.

Як вибрати крісло-мішок

Навіть вирішивши купити крісло-мішок на розпродажі, покупцям варто звернути увагу на кілька важливих факторів, здатних вплинути на їх вибір:

 • розмір вироби;
 • дизайн і забарвлення (можливі найрізноманітніші варіанти, починаючи від нейтральних однотонних і закінчуючи несподіваними зображеннями - яблуками, м'ячами);
 • щільність наповнювача, від якого залежить м'якість і зручність;
 • матеріал чохла, який може бути виконаний як з тканини, так і з шкіри;
 • зазначена при продажу вартість.

Додатково варто задуматися про те, як покупка буде виглядати в домашньому інтер'єрі і де буде використовуватися придбане крісло. Це допоможе уникнути помилки і врятує від необдуманих витрат.

Переваги покупки в магазині MatroLuxe

Головний плюс покупки в Matroluxe - можливість купити крісло-мішок від виробника, минаючи посередників і уникаючи переплати. Також відвідувачам Матролюкс сподобається:

 • якість товару, виготовленого з кращих матеріалів;
 • можливість дешево взяти стильний предмет інтер'єру для свого будинку;
 • наявність доставки у всього населені пункти України, починаючи від Києва і Дніпра і закінчуючи невеликими селами;
 • можливість самостійно вибрати спосіб оплати;
 • консультації досвідчених менеджерів, які допоможуть зробити правильний вибір.

 


Для роботи веб-сайту компанії використовуються Cookies файли. Продовживши використання веб-сайту Ви автоматично погоджуєтеся з регламентом використання Cookies файлів.