Крісло груша — відносно новий вид безкаркасних меблів, який став дуже популярним в країнах Європи, і користується попитом у всіх любителів нестандартних рішень. Це відмінне доповнення для будь-якого інтер'єру. Безкаркасні моделі крісел відмінно вписуються в лофт, класичний hi-tech інтер'єр, гармонійно виглядають в офісах і всіляких салонах. М'які меблі з дерев'яним каркасом вже давно в минулому! Крісло-груша — унікальна заміна у вигляді компактних, зручних і легких меблів. У наповненні моделі використовуються дрібні кульки спеціальної гранули полістиролу, які і забезпечують м'якість, комфорт і малу вагу вироба.

Сьогодні крісла-груші є невід'ємним атрибутом багатьох квартир і дачних будиночків. Такі крісла дуже подобається дітям і практично всім дорослим. Як приємно відпочити в такому незвичайному кріслі в літню пору на дачі або на затишній терасі, а в зимовий час вдома, загорнувшись пледом.

Крісло-груша — це відмінне рішення для дитячої кімнати! Вони легкі, м'які, і додають простору ще більше затишку. Тепер зовсім не треба турбуватися, адже ваші діти можуть стрибати з розгону в таке крісло, і з легкістю пересувати його з кімнати в кімнату.

 

Характеристики моделі:

Наповнення - полістирольні гранули

Висота - 110 см

Зручна ручка для переміщення

Тканина на вибір (за категоріями)

Ціна залежить від категорії обраної тканини

     

 

*Производитель оставляет за собой право без уведомления потребителя вносить изменения в конструкцию изделий для улучшения их технологических и эксплуатационных параметров. Вид изделий может незначительно отличаться от представленных на фотографиях.
Код товару 5634-1
Торгова марка FAT BOY
Гарантія на виріб ГОСТ стандарт
Розміри H-110 см
Оставить отзыв

 


Для работи веб-сайту компанії використовуються Cookies файли. Використовуючи веб-сайт Ви автоматично погоджуєтеся з регламентом використання Cookies файлів.

Погодитись