Крісло груша - відносно новий вид безкаркасних меблів, який став дуже популярним в країнах Європи, і користується попитом у всіх любителів нестандартних рішень. Це відмінне доповнення для інтер'єру. Безкаркасні моделі крісел відмінно вписуються в будь-який інтер'єр. Такі крісла дуже подобається дітям і практично всім дорослим. Крісло-груша - це відмінне рішення для дитячої кімнати! Вони легкі, м'які, і додають простору ще більше затишку. Тепер зовсім не треба турбуватися, адже ваші діти можуть стрибати з розгону в таке крісло, і з легкістю пересувати його з кімнати в кімнату.

Крісло-груша з принтом підкреслить індивідуальність і стане яскравим акцентом в дитячій. Серед запропонованих нами варіантів зображень тканини "Зевс"ви, безсумнівно, підберете принт, який сподобається вашому малюкові. У наповненні моделі використовуються дрібні кульки спеціальної гранули полістиролу, які і забезпечують м'якість, комфорт і малу вагу вироби.

Характеристики моделі:

Наповнення - полістирольні гранули

Висота - 80 см

Зручна ручка для переміщення

Тканина "Зевс"

     
Принт на вибір:
Лунтик Тачки Фіксікі
 
* Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
Код товару 2953-1
Торгова марка Matroluxe
Гарантія на виріб ГОСТ стандарт
Розміри H-80 см
Оставить отзыв

 


Для роботи веб-сайту компанії використовуються Cookies файли. Продовживши використання веб-сайту Ви автоматично погоджуєтеся з регламентом використання Cookies файлів.