Ще один різновид безкаркасних крісел - цікаве дизайнерське рішення «крісло-шапито». Такий яскравий виріб з велюру «Алоба», обов'язково сподобається вашим дітям! Цей предмет меблів буде зручним для сидіння, хоча і не має ортопедичної підставки. Крісло-шапіто компактне, зручне, легке і незвичайне. Наповнена представлена ​​модель спеціальними гранулами полістиролу в формі дрібних кульок, що забезпечує м'якість і легкість виробу.

Така річ чудово впишеться в інтер'єр дитячої кімнати. Крісло легке, м'яке, і додає простору ще більше затишку. Тепер зовсім не потрібно турбуватися, адже ваші діти можуть стрибати з розгону в таке крісло-яблуко, і з легкістю пересувати його з кімнати в кімнату.

Чохол - синтетичний велюр ALOBA / АЛОБА

Наповнення - полістирольні гранули.

Висота - 100 см

*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Вигляд виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях..
Код товару 5588
Торгова марка Matroluxe
Гарантія на виріб ГОСТ стандарт
Розміри H = 100 см
Оставить отзыв
Альбина
В июле 2014 года заказывали кресло. Креслом довольны. Изготовили и доставили в оговоренные сроки. В использовании ткань отличная. Приятная, когда сидишь. Не слишком пачкается. Рекомендую заказывать здесь.
Максим
Огромное спасибо! Через два дня после звонка кресло было в руках. Качество на ура. Все швы идеально сделаны.Удобная посадка и полежка. Самый дешевый и практичный вариант. спасибо! Так держать. Думаю скоро еще одно возьмём!
Светлана
Классное и очень удобное , хотя заказали не в восьми цветах ,а в трёх , тоже красиво получилось !
Денис
Заказал сестренке на подарок , отличное качество и изготовили быстро!Спасибо за такую оперативную работу!Очень понравилось !
Юлия
Классное и удобное кресло ,смотрится очень круто!Своей расцветкой очень оживляет комнату!

 


Для работи веб-сайту компанії використовуються Cookies файли. Використовуючи веб-сайт Ви автоматично погоджуєтеся з регламентом використання Cookies файлів.

Погодитись