Ортопедичні матраци
Показати фільтр
Ціна
від до
Тип матраца
Торгова марка
Опція зима / літо
Посилення сталевим каркасом
З'ємний чохол
Жорсткість першої сторони
Жорсткість другої сторони
Висота
Memory Foam
Nav
Кокос
Латекс
Навантаження на спальне місце
Матрас Amore / Амор
Матрац Amore / Амор
Купити
Ціна від : 6 764  грн
Відгуків: 0
Матрас Desire / Дезайр
Матрац Desire / Дезайр
Купити
Ціна від : 7 247  грн
Відгуків: 0
Матрас Nice / Найс
Матрац Nice / Найс
Купити
Ціна від : 5 360  грн
Відгуків: 0
Матрас Pleasure / Плеже
Матрац Pleasure / Плеже
Купити
Ціна від : 4 802  грн
Відгуків: 0
Матрасик для пеленания
Матрацик для пеленання
Купити
Ціна від : 297  грн
Відгуків: 1

Ортопедичні матраци

ОРТОПЕДИЧНІ МАТРАЦИ

Шафа-купе, ліжко, ортопедичний матрац, приліжкові тумби - це ті речі, без яких складно уявити сучасну комфортну спальню.

Ортопедичні матраци

Життя людини в сучасному світі передбачає велике навантаження на опорно-руховий апарат, зокрема на хребет. Тому купити ортопедичний матрац - це значить допомогти своєму організму повноцінно відпочивати і відновлюватися після денних навантажень вночі, під час сну.

Види ортопедичних матраців

MatroLuxe пропонує товари різноманітних конфігурацій, з можливістю продажу оптом чи вроздріб. Розглянемо асортимент, який може запропонувати виробник.

Якщо розглядати в загальному, то можна виділити 3 основні групи матраців з ефектом підтримки опорно-рухового апарату:

 • На основі пружинного каркаса. Такі орто-матраци характеризуються високою якістю, але і вважаються, в даний час, дещо застарілими, в порівнянні з безпружинні конструкціями. Ціни на них досить невисокі. Повною мірою такі матраци вважати ортопедичними, з сучасної точки зору, не варто. Ортопедичний матрац повинен ідеально підлаштовуватися під тіло, а пружинні матраци досить жорсткі. Найкраще їх гідність - довговічність. Більш жорсткою вважається конструкція зі зчепленими один з одним пружинами, більш пружний і м'який матрац, якщо пружини в підставі не зчеплені;

 • Безпружинні ортопедичні матраци українського виробника дуже популярні - це легкі конструкції на основі пружного матеріалу, який повторює контури тіла людини, але не як перина, а створюючи для тіла нішу з досить жорсткими контурами. Занадто жорстке місце для сну, не дивлячись на уявлення про користь сну мало не на голих дошках, може принести більше шкоди, ніж користі, оскільки для міцного сну людині потрібен певний комфорт. М'яка постіль створює навантаження на хребет, хоча під час сну він повинен відпочивати. Безпружинні матраци Матролюкс є своєрідним компромісом;

 • Ще один вид - змішаний варіант, тобто в матраці є пружинна основа, але верхній його шар займає наповнювач натуральний (наприклад, вовняне волокно) або штучний (наприклад, меморі-латекс, що володіє властивістю запам'ятовувати обриси тіла людини).

При цьому в кожній з цих груп є безліч модифікацій матраців, орієнтованих на запити покупця, тобто він може коштувати недорого, або конструюватися під конкретні медичні показання, володіти унікальним дизайном. Ортопедичний матрац в Києві можна підібрати під будь-які запити.

Види наповнювачів

Якщо з пружинними матрацами все ясно, то безпружинні вимагають окремого розгляду в плані їх наповнення. Додатковий наповнювач може бути і в пружинних конструкціях, тому варто звертати увагу на склад виробу.

 • Латекс. Пінополіуретанова маса (рідше з натурального латексу, виготовленого з каучуку) відмінно тримає форму, помірно пружинить, не є сприятливим середовищем для розмноження бактерій і паразитів, тому можна не проводити регулярні обробки. Коштують багато варіанти дешево (не натуральний латекс, природно, і не мемори, вони знаходяться в середній ціновій категорії), відгуки мають відмінні;

 • Койра, вовна, кінський волос. Це натуральні наповнювачі, матраци на основі яких виходять дуже жорсткими. Такі зазвичай купують за порадою лікаря, а не для повсякденного користування;

 • «Розумний» пінополіуретан, званий також латексом з ефектом пам'яті. Відноситься такий ортопедичний матрац до предметів меблювання останнього покоління. Спочатку матеріал розроблявся НАСА, для того, щоб використовувати в рамках космічної програми, а потім в створенні меблів для медичних кабінетів. Тепер наповнювач вийшов в масове споживання і вельми популярний, завдяки легкості в експлуатації, відносно невеликій ціні, зручності і користь здоров'ю.

 • Термовойлок. Матеріал, який нерідко можна побачити в складі пружинних матраців. Ціна ортопедичного матраца з таких складових трохи нижче, ніж у інших, а функцію свою матрац виконує добре. Термовойлок є проміжною ланкою між каркасом і чохлом або обшивкою.

 • Ортофайбер володіє всіма позитивними якостями вищеперелічених наповнювачів, а плюсом до цього має відчутним масажним ефектом, що допомагає отримати найбільший релаксаційно-оздоровчий ефект від сну.

Як вибрати ортопедичний матрац

Сучасне життя вимагає  докладання чималих зусиль для підтримання хорошої форми та працеспроможності, а здоровий сон, безумовно, є одним з найважливіших аспектів гарного самопочуття.

 Більшість людей навіть не замислюється про те, як сильно спальне місце може впливати на якість відпочинку. Однак, це стає величезною помилкою, адже саме від зручності і комфортності ліжка залежить хороший сон. До того ж, у кожної людини є особисті потреби та бажання, котрі часто продиктовані станом здоров’я. Тож до вибору матраців необхідно підходити дуже серйозно й приділяти особливу увагу їх характеристикам. 

 1. Зовнішнє покриття. Слід дізнатися, з якого матеріалу воно зроблене і визначити його зручність у експлуатації. Краще обирати гіпоалергенні нейтральні тканини, за якими буде легко доглядати. Також важливо, аби покриття було антистатичним.

 2. Вид конструкції. Матраци розподіляються на три типи: пружинні, безпружинні та комбіновані. Від цього залежить термін експлуатації, але для об’єктивного вибору все ж варто протестувати їх усі, а потім просто порівняти свої відчуття (якщо, звісно, справа не стосується рекомендацій лікаря).

 3. Наповнювач. Він може бути натуральним або синтетичним, проте у будь-якому випадку краще обирати гіпоалергенні матеріали – це допоможе уникнути неприємних ситуацій. Також необхідно звертати увагу на стерильність, тобто, варто віддавати перевагу наповненню, яке згодом не перетвориться на розсадник шкідників та бактерій

 4. Жорсткість та пружність. Їх, як і тип матрацу, слід обирати, враховуючи особисті потреби, запити та стан опорно-рухової системи.

 5. Кліматичні умови. Як не дивно, терморегуляція під час сну не в останню чергу залежить від матеріалів, з яких виготовлені матрац, подушки та постільна білизна. Вони здатні як погіршити, так і покращити відчуття в залежності від навколишнього середовища - більший комфорт забезпечать не синтетичні, а натуральні наповнювачі та тканини.

 6. Рекомендації лікаря. Якщо ви відчуваєте певні проблеми зі сном або хребтом та кінцівками, перед тим, як придбати ортопедичний матрац, варто пройти обстеження. Це обов’язково допоможе зробити правильний вибір та покращити стан здоров’я.

Вибір жорсткості

Усі матраци можна розподілити на три групи:

 • м’які;

 • середньої жорсткості;

 • жорсткі.

При виборі жорсткості необхідно враховувати велику кількість нюансів. Основними з них є:

 • зріст;

 • вік (літнім людям варто віддавати перевагу м’яким матрацам);

 • вага (людям, чия маса тіла перевищує 90 кілограмів, краще спати на більш жорсткій поверхні);

 • улюблене положення під час сну;

 • наявність захворювань та проблем з опорною системою.

Проте, слід пам’ятати, що кожна особа має свої критерії комфорту, тож при виборі матрацу слід в першу чергу орієнтуватися на власні відчуття.

 

Переваги ортопедичних матраців компанії MatroLuxe

Величезна кількість товарів на ринку збиває з пантелику, однак людям, які бажають придбати ортопедичний матрац, неодмінно слід скористатися послугами компанії МатроЛюкс. Вона вигідно відрізняється від конкурентів у багатьох аспектах:

 • можливість отримати високоякісні товари недорого;

 • широкий асортимент виробів;

 • новітні технології виробництва;

 • виготовлення продукції під замовлення та оптом;

 • доставка не тільки у Києві, а й по всій Україні;

 •  консультації зі співробітниками-спеціалістами;

 • гарантійне обслуговування.

Саме все вищевказане і допомогло MatroLuxe завоювати щиру прихильність клієнтів та отримати їх позитивні відгуки.

 
 

 


Для роботи веб-сайту компанії використовуються Cookies файли. Продовживши використання веб-сайту Ви автоматично погоджуєтеся з регламентом використання Cookies файлів.