Ортопедичні матраци
Показати фільтр
Тип матраца
Торгова марка
Сегмент матраца
Опція зима / літо
Посилення сталевим каркасом
З'ємний чохол
Жорсткість другої сторони
Висота
Memory Foam
Nav
Пружинний блок
Кокос
Латекс
Колір
Навантаження на спальне місце
Матрац LATEX / ЛАТЕКС
Подивитися
Ціна від : 9 806  грн
Відгуків: 0

Ортопедичні матраци

Ортопедичні матраци компанії MatroLuxe

Ортопедичний матрац є запорукою здорового сну і гарного самопочуття людини. Він дозволяє залишатись хребту людини в правильному положенні під час сну. В довгостроковій перспективі матраци такого виду запобігають виникненню захворювань спини. А значить, до підбору треба підійти відповідально. Виробники застосовують різні конструкції та матеріали, щоб досягти балансу зручності та безпечності продукту. Це створює великий асортимент товарів на ринку. Перед тим, як купити ортопедичний матрац, клієнту варто знати базові критерії якості цих товарів. Обізнаність в цій темі допоможе підібрати ідеальну модель та забезпечити себе зручним сном.

Які ортопедичні матраци представлені в асортименті MatroLuxe

Товари з каталогу відповідають світовим стандартам якості.  Вони розроблені під різні потреби споживачів. Тому так багато факторів, з яких складається кожен виріб. Першим критерієм вибору моделі є конструкція. Вони бувають пружинні та безпружинні.

Пружинні матраци

 

Каркас виробу тримає форму за рахунок пружин, що встановлені всередині. Вони можуть бути поєднані в один блок, або існувати незалежно одна від одної. Зручність другого варіанту залежить від кількості пружин на один квадратний метр – чим більше їх, тим вище клас якості виробу. Він підтримує хребет в правильно анатомічному стані. Моделі із залежними пружинами мають однакову жорсткість по всій площині. Вони менш практичні, бо частини таких блоків можуть через певний час просідати. Позитивною рисою є невелика ціна ортопедичного матрацу цього типу. Також блоки часто використовують у поєднанні з іншими наповнювачами для жорстких типів матраців.

Безпружинні матраци

 

Їхньою основою є наповнювач, що встановлює рівень жорсткості виробу. Внутрішній склад може бути одного чи декількох типів. Розповсюдженими матеріалами є:

 • латексована піна;

 • кокосова койра;

 • пінополіуретан;

 • термопресований войлок.

Для м’яких моделей використовують латекс та пінополіуретан. Кокосова койра, зазвичай, використовується для жорстких одиниць. Комбінація декількох наповнювачів в одному виробі підвищує рівень його комфорту та довговічності. Деякі моделі за рахунок поєднання матеріалів не мають вагових обмежень для людини.

Рівень жорсткості ортопедичних матраців

 

Ще одним критерієм вибору моделі є ступінь її жорсткості. Ось перелік, що пропонується на сайті:

 • екстра жорсткий;

 • екстра м’який;

 • жорсткий;

 • м’який;

 • середній.

Екстра жорсткі та жорсткі мають у своєму складі пружинні конструкції. Рекомендуються для людей із проблемами у грудному відділі хребта. На них найкраще спати на спині. М’які та екстра м’які матраци підходять для людей із проблемами у поперековому відділі. Вони легко повторюють форми тіла та не створюють напруження у м’язах. На ньому бажано спати на боці. Матрац середньої жорсткості є універсальним варіантом для дорослих та буде виступати чудовим варіантом матраца для дітей, якщо немає серйозних проблем зі спиною. Вони особливо рекомендуються підліткам під час активного розвитку та змін будови тіла.

Односторонні та двосторонні моделі

 

Перш ніж купити ортопедичний матрац, візьміть до уваги, що вони бувають односторонні та двосторонні. Перші не потрібно перевертати (інколи вони зроблені так, що це навіть важко зробити). Для сну у них пристосована лише одна сторона. Інша покрита захисним матеріалом. Вважається, що такий тип має менший термін придатності, бо якась його частина починає просідати. Позитивним боком таки моделей є дешевша цінова категорія, у порівнянні з двосторонніми ортопедичними матрацами.

Двосторонні моделі пристосовані для використання з обох боків. Їх можна (і рекомендовано) перевертати декілька разів на рік. Це продовжить час експлуатації виробу. До того ж, сторони можуть мати різні рівні жорсткості. Такий варіант підійде для тих, хто ще не визначився, який тип для нього підходить краще. Двосторонні екземпляри діляться на ще два підтипи: матраци з функцією «зима-літо» та без неї. Покриття з одного боку утеплене, для холодного періоду, з іншого – виконано з легких прохолодних матеріалів, що допомагають циркуляції повітря.

Це основні характеристики ортопедичних матраців, які розрізняють їх між собою. Не можна сказати однозначно, що певний тип краще за інший. Вибір тієї чи іншої моделі відбувається суто індивідуально.

Як вибрати ортопедичний матрац

 

Купити ортопедичний матрац – значить вкластись у своє здоров’я. Якщо виникнуть сумніви щодо вибору, то можна порадитись із лікарем-ортопедом. Завжди потрібно пам’ятати, що здоровий сон повинен бути ще й комфортним. Фактори, на які варто звернути увагу при замовленні:

 1. Розмір. Матрац повинен бути достатньої довжини для вашого зросту (як мінімум на 20 см довше).

 2. Гіпоалергенність. Перевіряйте уважно склад виробу, якщо маєте алергію на якісь матеріали.

 3. Тип конструкції. Рівень жорсткості обирайте, враховуючи власну комплекцію, наявність тих або інших проблем із хребтом, вікові категорії.

 4. Гігієна та чистота. Місце сну повинно складатись з легких матеріалів, які «дихають», а не вбирають у себе пил. В каталозі є одиниці зі з’ємним чохлом. Їх легше прати та підтримувати чистоту.

На сайті пошук потрібного варіанта набагато спрощується за допомогою фільтрів, які враховують потреби покупця до найдрібніших деталей: колір, висота, додатковий каркас.

Де купити ортопедичний матрац

 

Для оформлення замовлення є декілька шляхів. На сайті компанії matroluxe.ua є інформація про загальний ассортимент, де є можливість оформити кошик зі своєю покупкою цілодобово. Дзвінки і замовлення приймаються щодня з 9:00 до 19:30. У разі виникнення питань працює безкоштовна гаряча лінія. По ній можна уточнити, скільки коштує ортопедичний матрац, наявність певної моделі та вартість розробки індивідуального замовлення.

У Києві та Дніпрі є офіційні магазини компанії. В цих салонах є можливість подивитись вживу на продукцію та обрати ідеальний варіант під свої потреби.


 


Для работи веб-сайту компанії використовуються Cookies файли. Використовуючи веб-сайт Ви автоматично погоджуєтеся з регламентом використання Cookies файлів.

Погодитись