Каталог товарів

Підматрацники

Матраци, особливо ортопедичні, є не найдешевшим придбанням, а здійснюючи якісну і дорогу покупку, хочеться продовжити термін служби такої речі. Останнім часом все більш популярними стають спеціальні захисні чохли для матраців. Матраци потребують захисту не тільки зверху, де захистом служить наматрацник, але і знизу, особливо якщо в основі Вашого ліжка немає короба для зберігання речей. Захистити Ваш новенький матрац знизу покликані підматрацники.

Підматрацник - це досить новий і відносно недорогий аксесуар, який займає далеко не останнє місце серед спальних приладь завдяки своїм корисним властивостям. Він покликаний зробити Ваш сон ще більш комфортним і якісним.

Завдання, які виконує підматрацник:

- є своєрідною бар'єром між матрацом і каркасом ліжка з ламелями. Тим самим він перешкоджає тертю ламелей безпосередньо о матрац. Це забезпечує захист матрацу від протирань і розривів;

- захищає матрац в нижній його частині від пилу та інших забруднень;

- перешкоджає ковзанню легких матраців.

Підматрацник кріпиться до каркаса ліжка за допомогою чотирьох кутових фіксаторів. Такі фіксатори перешкоджають сповзанню під час експлуатації.

Купуючи підматрацник необхідно керуватися розміром спального місця і матраца, а також Вас повинен зацікавити матеріал, з якого він виготовлений. Підматрацники від Матролюкс зшиті з спанбонду, а, отже, не пропускають пил, але дуже добре пропускають повітря, тим самим забезпечуючи вентиляцію матрацу.

Якщо Ви прагнете зберегти цілісність Вашого улюбленого матраца, захистити його від пилу і бруду, то інтернет-магазин Матролюкс пропонує купити підматрацник, який є надійним захистом для матраців, і при цьому має демократичну ціну.

Показати фільтр
Купить подматрасник
Підматрацник
Ціна від : 157  грн
Відгуків: 1

Ортопедичні матраци в поєднанні з підматрацник служать довше. За ними простіше доглядати, утримувати в чистоті.


 


Для роботи веб-сайту компанії використовуються Cookies файли. Продовживши використання веб-сайту Ви автоматично погоджуєтеся з регламентом використання Cookies файлів.