Подушка Холлофайбер доставить Вам незрівнянне задоволення від сну! Завдяки своїй помірній жорсткості і ортопедичному ефекту вона, безумовно, задовольнить смаки кожного покупця. Чудово зарекомендував себе екологічно чистий наповнювач з холлофайбера не приваблює «пилового кліща», як якщо б Ви використовували вовняний або пухову наповнювач, і не вбирає вологу. Крім того, холлофайбер є сертифікованим за європейськими стандартами, гіпоалергенним, екологічно чистим і безпечним матеріалом. Як чохол можливе використання різних матеріалів, таких як: 100% натурального або стьобаного бавовни або поліестеру. Ви, безсумнівно, полюбите цю подушку і відмовитеся від використання незручною старою. До того ж, Ви зможете брати її в подорож, тому що в комплекті йде транспортувальний чохол з поліетилену, і Вам не доведеться звикати до задушливих або надто м'яких подушок в будинках відпочинку, адже з Вами завжди буде улюблена подушка.

Короткі характеристики:

Подушка з ортопедичним ефектом
Відмінна аерація
Гіпоалергенна
Наповнення - холлофайбер
Жорсткість - середня
Чохол на вибір:
- натуральний 100% бавовна
- стьобаний бавовна
- поліестер
Упаковка - транспортувальний чохол з поліетилену

Купіть подушку Холлофайбер в інтернет-магазині Матролюкс. Нехай Ваш відпочинок завжди буде здоровим і повноцінним!

* Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
Код товару 2796-94-98
Розміри 50х70 см
Чохол на вибір: натуральна 100% бавовна, стьобана бавовна, поліестер
Оставить отзыв
Люда
заказала на всю семью, хорошая мягкая подушка

 


Для работи веб-сайту компанії використовуються Cookies файли. Використовуючи веб-сайт Ви автоматично погоджуєтеся з регламентом використання Cookies файлів.

Погодитись