Безкоштовна гаряча лінія 0-800-201-299 0-800-201-299
Електронна пошта [email protected]
Сравнить товары Порівняти 0 Посмотреть избранные товары Вибране 0
Ласкаво просимо в наші групи в соціальних мережах :
Платежная система Visa
ПриватБанк
Платежная система MasterCard
Платежная система Liqpay

Компанія "Matroluxe" спеціалізується на продажі меблів для спальні, ортопедичних матраців і аксесуарів для сну.

Усі права захищені

"Matroluxe - Інтернет Магазин".

© Copyright 2012 - 2021.

Співпраця

Співробітництво

Чому бути партнером Matroluxe просто?

Ми знаємо, що вести свій бізнес завжди складно, є багато напрямків, які вимагають вашого втручання: від закупівлі товару до навчання персоналу. Саме тому ми розробили пакет інструментів, які зроблять вашу співпрацю з нашою компанією максимально простою:

«Академія Matroluxe» - це величезний штат тренерів, які очно та заочно навчають усіх бажаючих, продукту, який виробляє компанія Matroluxe. Це безліч вебінарів і статей, які допоможуть будь-якому продавцю торгової точки знайти відповіді на свої запитання, а вам як власнику бізнесу не перейматися навчанням персоналу.

«B2b портал» – за допомогою якого ви зможете самостійно оформити замовлення онлайн навіть уночі, тому що портал працює 24/7. А головною перевагою буде класний кешбек, який повертатиметься вам на рахунок після кожного оформленого замовлення. Тепер вам не потрібно буде чекати на відповідь менеджера, але якщо ви все-таки захочете поспілкуватися, наші менеджери завжди на зв'язку.

"Сервісний центр" - це центр обробки рекламаційних звернень від кінцевого покупця безпосередньо. Вам більше не потрібно оформляти рекламацію від клієнта і передавати їх нам, ми самі вирішимо рекламацію в максимально короткий термін.

"Масштабні маркетингові кампанії" - щомісяця за допомогою рекламних заходів ми популяризуємо бренд в очах кінцевого покупця. Ми створюємо рекламні кампанії, які будуть максимально цікавими як бізнесменам, так і кінцевим покупцям. За допомогою команди маркетингу ми робимо все, щоб про бренд Matroluxe знали кінцеві покупці, а відповідно знали про вас як про нашого партнера. Тому що, рекламуючи себе, ми рекламуємо Вас.

Бажаєте стати партнером корпорації?
Заповніть заявку і отримаєте унікальні умови співпраці.