Безкоштовна гаряча лінія 0-800-338-219 0-800-338-219
Електронна пошта [email protected]
Сравнить товары Порівняти 0 Посмотреть избранные товары Вибране 0
Ласкаво просимо в наші групи в соціальних мережах :
Платежная система Visa
ПриватБанк
Платежная система MasterCard
Платежная система Liqpay

Компанія "Matroluxe" спеціалізується на продажі меблів для спальні, ортопедичних матраців і аксесуарів для сну.

Усі права захищені

"Matroluxe - Інтернет Магазин".

© Copyright 2012 - 2021.

Рекламна підтримка

Рекламна підтримка

Працювати з компанією «Матролюкс» стало ще зручніше. Комплексне брендування вашої торгівельної зали – ось ключ до успіху

За 18 років роботи ми переконалися, що правильне оформлення торгівельного залу та презентація рекламних зразків – це важлива ланка у створенні прибуткового магазину. Тому, зібравши свій досвід в один проект, ми пропонуємо нашим партнерам проект комплексного брендування торгівельного залу від компанії Matroluxe.

Зважаючи на специфіку всіх наших партнерів, ми розділили цей проект на дві частини:

1) Зовнішнє брендування торгової точки – яке включає оформлення фасадної частини вашого магазину, за допомогою рекламних матеріалів.

2) Внутрішнє брендування торгової точки – яке включає оформлення внутрішнього простору вашого магазину, за допомогою рекламних матеріалів.

Зовнішнє брендування:

У проекті зовнішнього брендування торгівельного залу ми розробили одразу кілька варіантів оформлень, які наш партнер може використати. Починаючи від покажчика "Режим роботи" до фасадних банерів різних розмірів.

Внутрішнє брендування

Всі елементи цього проекту допоможуть вам створити порядок та організованість у всіх рекламних зразках, а також систематизувати виставкові зразки, такої продукції так топери та аксесуари для сну.

Наша команда розробила комплексні пропозиції, які підійдуть за розмірами як для великих торгових площ, так і для зовсім маленьких шоу-румів.

Ви можете вибрати мінімальний набір рекламних матеріалів: від килимка для ліжка, який спростить випробування клієнтом матраца на виставці та мінімальної кількості поліграфії. До всіх елементів, які представлені на наших 3Д візуалізаціях.

А це: килимки для ліжок, муфти для подушок, фірмові стійки під макети матраців, фірмові стійки під аксесуари для сну, кошик для виставки топерів, стенд із зразками м'яких матеріалів, банера, плакати, стійки для листівок, стелажі під аксесуари та інше.

Наша команда розробила універсальні стійки під макети матраців, які не обмежують вас у виборі макетів лише з однієї колекції. Вибирайте лише найулюбленіші моделі з кожної колекції та міксуйте свою унікальну стійку із зразками

Замість двох-трьох колекційних стійок, які заповнені зразками рідкісного попиту, ви можете використовувати одну-дві універсальні, а замість третьої – використовувати стійку під зразки аксесуарів. Тут вибираєте саме ви.

А для торгових точок, які мають місце ми підготували цілий набір інформаційних банерів, які додатково звертатимуть увагу покупців на особливості матраців і допомагатимуть Вам у роботі.

Бажаєте стати партнером корпорації?
Заповніть заявку і отримаєте унікальні умови співпраці.