Каталог товарів

Ортопедичні подушки

Сон повинен давати Вам можливість розслабитися і відпочити з комфортом, особливо якщо Ви страждаєте болями в спині. Якщо ж Ви постійно прокидаєтеся в «розбитому» стані і з головними болями, то напрошується висновок - Ваша подушка Вам не підходить і її потрібно замінити. Гідною заміною в такому випадку може стати ортопедична подушка.

Спори про використання таких подушок протягом усього нічного сну ведуться до цих пір, але всі медики сходяться на думці: ортопедичні подушки позитивно впливають на стан здоров'я опорно-рухового апарату, при цьому нормалізуючи кровопостачання мозку, і забезпечуючи більш глибокий сон.

Звичайно, така подушка це не спосіб лікування захворювань хребта, але вона застосовується для профілактики остеохондрозу, допоможе зменшити болі і подарує довгоочікуваний солодкий сон. В інтернет-магазині Матролюкс Ви можете купити якісні ортопедичні подушки на будь-який смак.

Ортопедичні подушки здійснюють позитивний вплив на здоров'я людини тому, що їх вигини покликані повторювати анатомічні вигини хребта. Від того, який позі під час сну Ви віддаєте перевагу: на боці, спині або на животі, залежить те, яку форму приймає хребет. У кожному випадку подушки будуть мати свої особливості, різнитися по висоті, жорсткості і формі.

Людям, які найчастіше сплять на боці, підійде висока жорстка подушка з валиками на кінцях. Її висота розраховується виходячи з ширини Вашого плеча і жорсткості матраца. Якщо матрац м'який, вибирайте подушку на 1-2 сантиметри вище. Тим, хто любить спати на спині, потрібна подушка середньої висоти і жорсткості, можлива наявність валиків. Шанувальникам сну на животі слід зупинити свій вибір на низьких м'яких подушках традиційної форми. У магазині Матролюкс Ви знайдете подушки висотою від 9,5 до 14 сантиметрів, різної форми і жорсткості.

Наповнювач для ортопедичних подушок повинен мати гарну підтримуючу здатність, завдяки якій досягається ортопедичний ефект. Найчастіше в цій якості використовують латекс і ортопедичну піну з ефектом пам'яті. У магазині Матролюкс представлені подушки з цих матеріалів, а, крім того, подушки з охолоджуючим ефектом. Важливими перевагами таких матеріалів є їх довговічність і гіпоалергенність.

Купити подушку ортопедичну від Матролюкс Ви можете через інтернет-ресурс або безпосередньо в нашому магазині. Ми з задоволенням допоможемо Вам підібрати підходящу саме Вам модель.

Показати фільтр
Ціна
від до
Подушка Active Memo Plus (ортопедическая)
Ціна від : 1 147  грн
Відгуків: 0
Подушка Active Memo (ортопедическая)
Ціна від : 1 147  грн
Відгуків: 0
Подушка Memo Touch (ортопедическая)
Ціна від : 1 251  грн
Відгуків: 0
Подушка Memo Touch Plus (ортопедическая)
Ціна від : 1 311  грн
Відгуків: 0
Подушка Cool Touch (ортопедическая)
Ціна від : 1 923  грн
Відгуків: 0

Ортопедичні матраци та подушки часто рекомендуються лікарями для поліпшення стану шийного, хребетного і поперекового відділів спини.


 


Для роботи веб-сайту компанії використовуються Cookies файли. Продовживши використання веб-сайту Ви автоматично погоджуєтеся з регламентом використання Cookies файлів.