Ортопедичні подушки

Сон повинен давати Вам можливість розслабитися і відпочити з комфортом, особливо якщо Ви страждаєте болями в спині. Якщо ж Ви постійно прокидаєтеся в «розбитому» стані і з головними болями, то напрошується висновок - Ваша подушка Вам не підходить і її потрібно замінити. Гідною заміною в такому випадку може стати ортопедична подушка.

Спори про використання таких подушок протягом усього нічного сну ведуться до цих пір, але всі медики сходяться на думці: ортопедичні подушки позитивно впливають на стан здоров'я опорно-рухового апарату, при цьому нормалізуючи кровопостачання мозку, і забезпечуючи більш глибокий сон.

Звичайно, така подушка це не спосіб лікування захворювань хребта, але вона застосовується для профілактики остеохондрозу, допоможе зменшити болі і подарує довгоочікуваний солодкий сон. В інтернет-магазині Матролюкс Ви можете купити якісні ортопедичні подушки на будь-який смак.

Ортопедичні подушки здійснюють позитивний вплив на здоров'я людини тому, що їх вигини покликані повторювати анатомічні вигини хребта. Від того, який позі під час сну Ви віддаєте перевагу: на боці, спині або на животі, залежить те, яку форму приймає хребет. У кожному випадку подушки будуть мати свої особливості, різнитися по висоті, жорсткості і формі.

Людям, які найчастіше сплять на боці, підійде висока жорстка подушка з валиками на кінцях. Її висота розраховується виходячи з ширини Вашого плеча і жорсткості матраца. Якщо матрац м'який, вибирайте подушку на 1-2 сантиметри вище. Тим, хто любить спати на спині, потрібна подушка середньої висоти і жорсткості, можлива наявність валиків. Шанувальникам сну на животі слід зупинити свій вибір на низьких м'яких подушках традиційної форми. У магазині Матролюкс Ви знайдете подушки висотою від 9,5 до 14 сантиметрів, різної форми і жорсткості.

Наповнювач для ортопедичних подушок повинен мати гарну підтримуючу здатність, завдяки якій досягається ортопедичний ефект. Найчастіше в цій якості використовують латекс і ортопедичну піну з ефектом пам'яті. У магазині Матролюкс представлені подушки з цих матеріалів, а, крім того, подушки з охолоджуючим ефектом. Важливими перевагами таких матеріалів є їх довговічність і гіпоалергенність.

Купити подушку ортопедичну від Матролюкс Ви можете через інтернет-ресурс або безпосередньо в нашому магазині. Ми з задоволенням допоможемо Вам підібрати підходящу саме Вам модель.

Показати фільтр
Ціна
від до
Подушка ортопедическая MEGAN Latex купить
Подушка ортопедична MEGAN Latex
Подивитися
Ціна від : 1 296  грн
Відгуків: 1
Подушка ортопедическая LAGUNA Latex
Подушка ортопедична LAGUNA Latex
Подивитися
Ціна від : 1 296  грн
Відгуків: 2
Подушка ортопедическая CONTOUR Memory с эффектом памяти
Подушка ортопедична CONTOUR Memory з ефектом пам'яті
Подивитися
Ціна від : 1 161  грн
Відгуків: 1
Подушка ортопедическая MELLOW Memory с эффектом памяти
Подушка ортопедична MELLOW Memory з ефектом пам'яті
Подивитися
Ціна від : 1 314  грн
Відгуків: 2
Подушка ортопедическая BLANCA Memory с эффектом памяти
Подушка ортопедична BLANCA Memory з ефектом пам'яті
Подивитися
Ціна від : 1 374  грн
Відгуків: 1
Подушка ортопедическая BRITTA Memory с охлаждающим эффектом
Подушка ортопедична BRITTA Memory з охолоджуючим ефектом
Подивитися
Ціна від : 1 443  грн
Відгуків: 2
Подушка ортопедическая DOMINIQUE Memory с охлаждающим эффектом
Подушка ортопедична DOMINIQUE Memory з охолоджуючим ефектом
Подивитися
Ціна від : 1 496  грн
Відгуків: 2

Ортопедичні подушки


 


Для работи веб-сайту компанії використовуються Cookies файли. Використовуючи веб-сайт Ви автоматично погоджуєтеся з регламентом використання Cookies файлів.

Погодитись