Двоспальні ліжка
Показати фільтр
Ціна
від до
Торгова марка
Короб для білизни
Ліжко-подіум Лідер
Купити
Ціна від : 7 663  грн
Відгуків: 0
Купить кровать-подиум Камелия
Ліжко-подіум Камелія
Купити
Ціна від : 15 425  грн
Відгуків: 51
Ліжко-подіум Крістал
Купити
Ціна від : 8 957  грн
Відгуків: 0
Подиум-кровать КМ
Подіум-ліжко КМ
Купити
Ціна від : 8 371  грн
Відгуків: 0
Ліжко-подіум Ненсі / Nancy
Купити
Ціна від : 10 044  грн
Відгуків: 0
Ліжко-подіум Стелла / Stella
Купити
Ціна від : 10 692  грн
Відгуків: 0
Подиум-кровать Адрия
Подіум-ліжко Адрія
Купити
Ціна від : 5 625  грн
Відгуків: 0
Ліжко-подіум Квадро Люкс / Quadro Luxe
Купити
Ціна від : 12 602  грн
Відгуків: 0
Купить кровать №1
Ліжко №1
Купити
Ціна від : 1 755  грн
Відгуків: 7
Купить кровать №3
Ліжко №3
Купити
Ціна від : 2 295  грн
Відгуків: 5
Купить кровать-подиум №4
Ліжко-подіум №4
Купити
Ціна від : 9 922  грн
Відгуків: 5
Купить кровать-подиум Квадро / Quadro
Ліжко-подіум Квадро / Quadro
Купити
Ціна від : 11 263  грн
Відгуків: 4
1 2

Двоспальні ліжка

 

Особливості двоспальних ліжок

Головна особливість двоспальному ліжку стає зрозуміла при першому погляді на назву - можливість комфортно спати удвох. Власне, саме в цьому і полягає основна відмінність даного виду меблів для спальні від односпальних і півтораспальних. Вони розрізняються розмірами, що дозволяє людям спокійно розміщуватися на них перед сном, не переживаючи про те, що їх дії завадять іншим. Тісно на таких ліжках точно не буде, а тим особам, які вважають за краще спати ближче один до одного, ніщо не завадить розміститися поруч.

Остання думка вказує на ще одну важливу особливість - практичність. Вирішувати, скільки людина буде спати в одному місці, буде власник ліжка, але наявність двоспального варіанту розширить його можливості, оскільки в цьому випадку на ній можна розмістити як мінімум двох. Розраховувати, що кілька людей зможуть розміститися на односпальних меблях, марно, оскільки їм буде тісно.

Ще одна важлива особливість двоспальних ліжок від виробників меблів (MatroLuxe і Sofyno) - їх конструкція. Вони помітно ширші стандартних моделей, що вимагає від виробляючих їх компаній інших конструктивних рішень. В результаті в них використовується широкий каркас і додаткові елементи, які зміцнюють найбільш слабкі, вразливі місця. Це ніяк не позначається на зовнішньому вигляді виробу, який як і раніше залишається гармонійним і привабливим, але дозволяє гарантувати надійність і комфорт.

Тобто, двоспальні моделі виділяються трьома основними особливостями:

 1. великим розміром;
 2. практичністю і зручністю у використанні за призначенням;
 3. конструктивними рішеннями виробника, що поєднують надійність і красу (в останньому можна переконатися, подивившись фото і відгуки в каталозі).

Існують і інші особливості, але вони тісно пов'язані з перерахованими вище, тому немає ніякого сенсу розглядати їх окремо.

Основні види

Сучасні дизайнери пропонують безліч різних видів меблів для продажу, тому людям, які вирішили купити двоспальне ліжко, насамперед доведеться визначитися з тим, якою вона має бути. Вибирати доведеться з наступних варіантів:

 • Подіум - найбільш ефективне рішення, що поєднує в собі саму ліжко, стильну спинку і високі борти. Матрац може бути будь-яким за вибором покупця, але зазвичай в подібні моделі не беруть дешеві моделі матраців, вибираючи якісну продукцію за відповідною ціною.

 • Каркас - найпростіший варіант, який містить, власне, каркас з ламелей і ніжки. Він дешевше інших, але прикрасою спальні точно не стане.

 • Ліжко-диван - розкладне практична модель, яка днем ​​виконує роль дивана, а вночі стає комфортним ліжком.

 • Двоспальне ліжко-трансформер забирається на день в стінку і навіть замінює собою шафа. На ніч вона заново розкладається. При покупці меблів подібного типу особливу увагу потрібно приділити підіймального механізму.

 • М'яка кутова ліжко призначена для невеликих приміщень, де потрібно заощадити простір.

 • Заслуговує на увагу і модель з вбудованими ящиками для зберігання білизни та інших речей. Її основна перевага полягає також в економії місця, оскільки вона здатна замінити собою шафа.

 • «Королівські» двоспальні ліжка отримали свою назву через власні розмірів. Їх ширина завжди перевищує 2 метри.

Існують і інші типи і види спальних меблів. Всі вони мають свої відмінні риси, що виділяють їх на тлі інших пропозицій, але загальне призначення - комфортний, міцний сон власників.


Гарантія від виробника

Компанія Матролюкс вже давно продає двоспальні ліжка в Україні і впевнена в якості своєї продукції, тому дає клієнтам гарантію на меблі. В результаті покупці можуть:

1. поміняти товар в разі виявлення браку;

2. розраховувати на гарантійне обслуговування;

3. і бути впевненими в якості меблів.

При цьому важливо враховувати, що, якщо клієнт вирішить замовити додатковий матрац, на нього гарантія поширюватися не буде (виняток - ще не розпакований товар), оскільки обмін постільних речей заборонений законодавством України.


Переваги покупки в офіційному магазині MatroLuxe

Люди, які вирішувати купити двомісну ліжко в MatroLuxe, зможуть:

 • вибрати відповідну модель з великого числа варіантів в каталозі;

 • недорого придбати якісні меблі з гарантією від виробника;

 • скористатися доставкою в будь-який населений пункт країни;

 • самостійно забрати товар зі складу у Львові, Дніпрі або Києві;

 • вибрати зручний спосіб оплати;

 • вказати потрібні їм дизайнерські особливості, розмір та конструктивні рішення;

 • отримати докладні консультації менеджера перед покупкою товару і заздалегідь з'ясувати всі особливості меблів, які сподобалися. 


 


Для роботи веб-сайту компанії використовуються Cookies файли. Продовживши використання веб-сайту Ви автоматично погоджуєтеся з регламентом використання Cookies файлів.