Класичні подушки

Подушка повинна бути в будь-якому спальному комплекті, оскільки під час сну необхідно зберегти анатомічно правильне положення хребта. А враховуючи, що третину свого життя ми спимо, то до вибору цього аксесуара потрібно підходити ретельно.

Якщо Ви не страждаєте якими-небудь захворюваннями опорно-рухового апарату, то, швидше за все, не розглядаєте варіант покупки ортопедичної або ергономічної подушки. Команда Матролюкс подбала про те, щоб Ви могли купити стандартну подушку високої якості.

Наповнювачем для подушок можуть служити синтетичні і натуральні матеріали. До традиційних натуральним наповнювачів відносяться пух-перо, шерсть і шовк. Якщо в перших двох випадках причиною відмови від покупки може послужити схильність до алергії, то останній варіант наповнювача дуже дорогий. Крім того, натуральні наповнювачі не можуть похвалитися своєю довговічністю і максимум через три роки подушку необхідно замінити на нову.

Сучасні технології пропонують в якості наповнювача для подушок: синтепон, синтепух, спанбонд, холлофайбер, латекс та інші. Такі матеріали повинні вбирати вологу і пропускати повітря, а також мати достатню жорсткість, щоб забезпечувати необхідну підтримку шийного відділу хребта.

Подушки з синтепоном і спанбондом дуже м'які, але швидко зношуються. А холлофайбер, синтепух і латекс відмінно зарекомендували себе в якості наповнювача для подушок. Ці матеріали гіпоалергенні, тримають форму, пропускають повітря. Крім того, синтетичні наповнювачі зовсім невимогливі у догляді, їх можна прати, а, головне, що прослужать вони Вам добрий десяток років. Саме такі подушки пропонує купити Матролюкс.

В інтернет-магазині Матролюкс Ви зможете підібрати подушку, яка забезпечить Вам повноцінний відпочинок і збереже здоров'я. Зробити це дуже просто. Залишайте заявки на сайті або телефонуйте.

Показати фільтр
Ціна
від до
Подушка ЛАТЕКС / LATEX купить
Подушка ЛАТЕКС / LATEX
Подивитися
Ціна від : 610  грн
Відгуків: 1
Подушка Холлофайбер / Синтепух
Подушка Холлофайбер / Синтепух
Подивитися
Ціна від : 115  грн
Відгуків: 1

Класичні подушки


 


Для работи веб-сайту компанії використовуються Cookies файли. Використовуючи веб-сайт Ви автоматично погоджуєтеся з регламентом використання Cookies файлів.

Погодитись