Безкоштовна гаряча лінія 0-800-338-219 0-800-338-219
Електронна пошта [email protected]
Сравнить товары Порівняти 0 Посмотреть избранные товары Вибране 0
Ласкаво просимо в наші групи в соціальних мережах :
Платежная система Visa
ПриватБанк
Платежная система MasterCard
Платежная система Liqpay

Компанія "Matroluxe" спеціалізується на продажі меблів для спальні, ортопедичних матраців і аксесуарів для сну.

Усі права захищені

"Matroluxe - Інтернет Магазин".

© Copyright 2012 - 2021.

Договір публічної оферти

Договір публічної оферти.

Наведений нижче текст є договором між інтернет-магазином, сайт якого розміщений в мережі Інтернет за адресою www.matroluxe.ua , що надалі іменується «Інтернет-магазин», і користувачем послуг Інтернет-магазину, що надалі іменується «Покупець», і визначає умови купівлі-продажу товарів Покупцем через сайт інтернет-магазину.
 
1. Загальні положення.

1.1. Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до ст. ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець).

1.2. У разі прийняття умов цього договору, тобто публічної оферти Інтернет-магазину, користувач стає Покупцем.
 
2. Терміни та визначення.
2.1. Інтернет-магазин, заснований відповідно до Законодавства України, що оперує сайтом, розміщеним в мережі Інтернет за адресою www.matroluxe.ua 
2.2.Товар - опублікований на сайті Інтернет-магазину перелік товарів.
2.3. Покупець - фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, яка отримує інформацію від Інтернет-магазину, яка розміщує замовлення на пошук, комплектацію та резервування Товарів, які представлені на сайті Інтернет-магазину, для цілей не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, чи юридична особа / фізична особа- підприємець.
2.4. Замовлення - оформлена і розміщена заявка Покупця, адресована Інтернет-магазину, на пошук, комплектацію та резервування Товарів, для подальшого їх викупу Покупцем.
2.5. Сайт - сукупність сторінок, доступ до яких здійснюється за допомогою веб-браузера, і програмних модулів, об'єднаних єдиною системою управління, розташованих в мережі Інтернет за адресою www.matroluxe.ua , і містить всі ознаки публічної оферти з пошуку, комплектації і резервування Товарів обраних Покупцем на сайті.
2.8. Особистий кабінет - простір на Сайті, доступ до якого має Покупець, в якому відбивається його персональна інформація та історія розміщених ним Замовлень.
 
3. Предмет договору.
3.1. Цей договір визначає порядок взаємодії та умови надання Інтернет-магазином послуг Покупцеві, ґрунтуючись на його прагненні, бажанні і можливості скористатися послугами пошуку, комплектації і резервування Товарів, а також на прагненні Інтернет-магазину надати Покупцеві потрібну йому інформацію, знайти і укомплектувати Товари згідно Замовлення покупця, і зарезервувати їх для подальшого придбання Покупцем.
3.2. Інтернет-магазин надає Покупцеві наступні послуги:
3.2.1. Пошук, комплектація і резервування Товарів на підставі Замовлення, оформленого Покупцем на Сайті і підтвердженого Інтернет-магазином.
3.3. Інтернет-магазин здійснює продаж і доставку Товарів за допомогою кур'єрських служб доставки, зазначених на сайті інтернет-магазину на підставі заявок Покупців, залишених на Сайті і підтверджених Інтернет-магазином. Зазначені на Сайті ціни на Товари включають в себе вартість послуг пошуку, комплектації і резервування, якщо інше не зазначено в підтвердженні Заявки. Вартість доставки (перевезення) товару Покупець оплачує додатково.
3.4. Покупець погоджується з умовами цього договору в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку «Підтвердити замовлення», що виражає підтвердження Покупця про прочитання тексту цього договору і згоду з його умовами. Надалі заперечення від Покупця щодо надання таким чином своєї згоди позбавляє Інтернет-магазин від будь-якого роду відповідальності за невиконання умов цього договору і залишає право Інтернет-магазину скасувати Замовлення в односторонньому порядку.
 
4. Правила роботи з Сайтом.
4.1. Покупець може переглядати зміст Сайту, оформляти замовлення, а також користуватися іншими його сервісами.
4.2. Реєстрація потрібна для доступу Покупця до персоналізованої інформації та надання додаткових можливостей роботи з Сайтом.
4.3. При реєстрації Покупець вводить такі дані:
· Ім'я, прізвище
· Адреса електронної пошти
· Пароль
4.4. Покупець зобов'язується надати відповідну дійсності, точну і повну інформацію про себе. Інтернет-магазин не несе відповідальності за точність і правильність інформації, залишеної Покупцем при реєстрації та здійсненні Замовлення.
4.5. Після реєстрації на Сайті Покупцеві надається доступ до Особистого кабінету.
4.6. Покупець зобов'язується не повідомляти третім особам параметри доступу, зазначені при реєстрації. У разі виникнення у Покупця підозр щодо несанкціонованого використання третіми особами таких параметрів, Покупець зобов'язується негайно повідомити про це Інтернет-магазину, надіславши електронний лист на адресу  [email protected] або зв'язатися по телефону 0-800 300-546.
4.7. Покупець несе відповідальність за будь-які дії, здійснені на Сайті під його обліковим записом і від його імені.
4.8. Інтернет-магазин має право відмовити Покупцеві в користуванні послугами Інтернет-магазину, якщо у нього будуть підстави вважати, що Покупець вказав недостовірні дані, а так само за умови несумлінної поведінки (наприклад, порушення умов цього договору, або ін.).
4.9. Заборонено використовувати Сайт в протизаконної і забороненої діяльності. Покупці Інтернет-магазину погоджуються дотримуватися законів України і норми поведінки, прийняті в мережі Інтернет, а саме, але не обмежуючись, розміщенням на сайті матеріалів екстремістського, порнографічного чи іншого характеру, що зачіпає і /або ущемляє честь, гідність і/ або ділову репутацію третіх осіб і порушують загальноприйняті норми моралі, а також розміщувати рекламну інформацію без дозволу Інтернет-магазину.
 
5. Порядок оформлення Замовлення та доставки товарів.
5.1. Покупець оформляє Замовлення на Сайті самостійно, шляхом додавання обраних Товарів в віртуальну корзину і натискаючи кнопку «Оформити замовлення».
5.2. Оформити Замовлення на Товари можуть не тільки зареєстровані покупці.
5.3. Загальний термін доставки товару складається з терміну обробки замовлення, терміну доставки і строку виготовлення товару. Термін обробки замовлення - від одного до трьох робочих днів. Способи доставки детально описані в розділі сайту "Інформація про доставку". Термін доставки товару від 1 до 30 робочих днів, залежно від адреси населеного пункту, способу доставки та наявності товару на складі Інтернет-магазину.
5.4. При замовленні оптових партій, терміни і методи доставки узгоджуються окремо в кожному конкретному випадку.
5.5. Інтернет-магазин не несе відповідальності за термін доставки замовлення, тому що вони залежать від дій третіх осіб (перевізників).
 
6. Порядок оплати.
6.1. Покупець набуває Товари, зазначені в розміщеному на Сайті замовленні, а також оплачує послуги Інтернет-магазину на умовах узгоджених сторонами в підтвердженому Інтернет-магазином замовленні Покупця:
- На умовах передоплати на рахунок Інтернет-магазину, вказаний в замовленні;
- В момент отримання Товару в відділенні кур'єрської служби.
6.2. Загальна вартість Замовлення, що включає повну вартість Товарів і послуг Інтернет-магазину, дорівнює сумі підлягає оплаті і вказується на Сайті при оформленні і в момент розміщення Замовлення. Вартість доставки (перевезення) товару Покупець оплачує додатково.
 
7. Умови повернення.
7.1. Покупець - фізична особа має право відмовитися від отриманого товару не належної якості протягом чотирнадцяти днів, рахуючи з дня отримання товару, за умови збереження упаковки, товарного вигляду, споживчих якостей та супровідних документів на товар. Покупець - юридична особа або фізична-особа-підприємець має право у випадку виявлення дефектів Товару або неякісного Товару, в період гарантійного терміну, вимагати гарантійний ремонт Товару. У випадку пошкодження товару та/або упаковки товару, у випадку виявлення на Товарі недоліків/дефектів які виникли не за вини Інтернет-магазину, Інтернет-магазин має право відмовити Покупцю у обміні/повернені товару.
7.2. У разі відмови Покупця від посилки, відправлення повертається відправнику, тобто Інтернет-магазину. Оплата зворотного пересилання посилки оплачується Покупцем. У випадку повернення Покупцю грошових коштів сплачених за не отриманий товар, Покупець згоден з тим, що Інтернет-магазин має право вирахувати з суми, що належить поверненню, вартість витрат понесених Інтернет-магазином.
 
8. Конфіденційність і захист персональних даних.
8.1. При реєстрації на Сайті Покупець залишає персональні та контактні дані, зазначені в п.4.3. цього договору, але не обмежуються ним.
8.2. Надаючи свої персональні дані на Сайті при реєстрації або оформленні Замовлення, Покупець дає свою добровільну згоду на обробку та використання (в тому числі і передачу) своїх персональних даних без обмеження терміну дії такої згоди відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06 .2010 р
8.3. Інтернет-магазин використовує отримані персональні дані для надання послуг, визначених цим договором, для просування послуг, що надаються Інтернет-магазином, в тому числі і за допомогою автоматизованої обробки персональних даних.
8.4. Інтернет-магазин зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Інтернет-магазином інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Інтернет-магазином, в тому числі і для виконання зобов'язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами законодавства.
8.5. Якщо Покупець не бажає, щоб Інтернет-магазин продовжував обробляти персональні дані, то Покупцеві необхідно звернутися із заявою в службу підтримки. В цьому випадку Покупець не зможе продовжувати користуватися послугами Інтернет-магазину.
8.6. Покупець несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Інтернет-магазин не несе відповідальності за неякісне виконання покладених на нього зобов'язань у зв'язку з неактуальністю інформації про Покупця або невідповідністю її дійсності.
 
9. Інформаційні повідомлення.
9.1. Реєструючись на Сайті, Покупець дає Інтернет-магазину згоду на отримання інформаційних повідомлень від Інтернет-магазину і його партнерів, що діють на підставі договору з Інтернет-магазином, за допомогою служби коротких повідомлень (SMS) і електронної пошти.
9.2. У будь-який момент Покупець має право відмовитися від отримання такої розсилки, змінивши відповідні налаштування в Особистому кабінеті.
 
10. Правила використання матеріалів, розміщених на Сайті
10.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші захищені  законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення, музичні та звукові твори.
10.2. Весь зміст Сайту охороняється законодавством України.
10.3. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені на Сайті, як то: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу або уступці, створювати вторинні документи та ін.
 

11. Правила замовлення нестандартної продукції на сайті.
Під індивідуальним (нестандартним) замовленням вважаються вироби, виготовлені в розмірах і / або кольорах, визначених покупцем (замовником), а також товари з визначенням замовником внутрішнього наповнення. Дані товари відносяться до переліку товарів належної якості, а не таким, що підлягає обміну та поверненню. Угода про замовлення нестандартної продукції скачати угоду.
До індивідуальними замовленнями відносяться:
- матраци нестандартного розміру, наповнення;
- м'які меблі;
- Безкаркасні меблі;
- подіуми;
- шафи-купе з фотодруком, складними фасадами, нестандартного розміру;
- корпусні меблі за індивідуальними замовленнями.


12. Інші умови.
11.1. Цей договір укладено на території України і підпорядковується матеріальному праву України.
11.2. Недійсність будь-якого пункту або частини цього договору не веде до недійсності договору в цілому.
11.3. Всі суперечки, що виникають між Покупцем та Інтернет-магазином, вирішуються шляхом переговорів. У разі недосягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Інтернет-магазин можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства.
11.4. Інтернет-магазин має право вносити зміни в текст цього договору на власний розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупців. Актуальна (діюча) редакція договору завжди доступна на

Бажаєте стати партнером корпорації?
Заповніть заявку і отримаєте унікальні умови співпраці.