Дитячі ліжка
Показати фільтр
Ціна
від до
Торгова марка
Короб для білизни
Ліжко Beverly (Беверлі)
Подивитися
Ціна від : 6 683  грн
Відгуків: 0
Ліжко Beige (Беж)
Подивитися
Ціна від : 4 529  грн
Відгуків: 0
Ліжко Anita (Аніта)
Подивитися
Ціна від : 4 793  грн
Відгуків: 0
Ліжко Fiona (Фіона)
Подивитися
Ціна від : 4 779  грн
Відгуків: 0
Лiжко Nikki / Нiккi
Подивитися
Ціна від : 6 035  грн
Відгуків: 0
Кровать Bunny / Кролик
Ліжко Bunny / Кролик
Подивитися
Ціна від : 5 319  грн
Відгуків: 0
Кровать Elephant/Слоник без бортика
Ліжко Elephant / Слоник без бортика
Подивитися
Ціна від : 2 673  грн
Відгуків: 0
Кровать Мандаринка с бортиками
Ліжко Мандаринка з бортиками
Подивитися
Ціна від : 3 017  грн
Відгуків: 3
Купить кровать №6 двухъярусную
Ліжко №6 двоярусне
Подивитися
Ціна від : 4 185  грн
Відгуків: 4
Лiжко Tammy / Теммi
Подивитися
Ціна від : 5 130  грн
Відгуків: 0
Ліжко Tvist / Твіст
Подивитися
Ціна від : 2 430  грн
Відгуків: 1
Кровать Яблочко с бортиками
Ліжко Яблучко з бортиками
Подивитися
Ціна від : 3 017  грн
Відгуків: 1
1 2

Дитячі ліжка

 

Матеріали оздоблення

Кожна дитина впродовж дня є джерелом невгамовної енергії. Це нормально, адже подібна активність являється ознакою правильного розвитку. Однак важливу роль у цьому процесі грає й міцний сон. 

Ліжко в дитячу кімнату обирається за такими критеріями:

 • безпечність;

 • гіпоалергенність;

 • зручність в експлуатації.

Виробники пропонують велику кількість варіантів, тож батьки зможуть обрати для своїх дітей найкращий. 

 1. Деревина. Натуральний матеріал, гіпоалергенний та довговічний. Однак, для зручності використання деревина може додатково оброблятися, тож необхідно звернути увагу на якість покриття та відсутність запаху.

 2. Метал. Гіпоалергенний, довговічний, за ним легко доглядати. Проте подібне оздоблення може стати причиною травмування дітлахів.

 3. Пластик. Зручний у використанні, дешевий, однак при покупці подібних моделей необхідно звертати увагу на якість. Деякі деталі можуть мати шкідливі домішки та бути крихкими. Це може призвести до травм і захворювань.

 4. Тканина. Оббивка гіпоалергенна та здатна запобігти травмуванню дітлахів. Але потрібно мати на увазі, що тканина потребує особливого догляду.

Відмінності конструкції для дівчаток и хлопчиків

Виробники дитячих ліжок відійшли від класичних кольорових та стилістичних шаблонів. Вони дозволяють не тільки обрати спальне місце з каталогу, а й замовити особистий дизайн.

 • Конструкція. Краще обирати спальне місце, яке зможе витримати дитячу активність. Для економії простору деякі виробники пропонують моделі із вбудованими шухлядами або підйомним механізмом. Також доволі популярною є конструкція, яка складається з двох частин: зверху - ліжко (має бортики), а знизу – робоче місце або ігрова зона. 

 • Матеріали. Дівчаткам підійдуть ліжка із текстильними або дерев’яними деталями,  а для хлопчиків краще обирати міцні матеріали, стійкі до забруднень.

 • Дизайн. Тут усе обмежується виключно фантазією дітей та їх батьків. Виробники пропонують величезну кількість моделей та дозволяють недорого замовити і купити ліжко для дитини з особистим дизайном. Дівчатка надають перевагу пастельним кольорам, казковим або мультиплікаційним сюжетам, а хлопчики обирають спальні місця у вигляді автомобілів, човників та роботів.

Гарантія якості

Компанія Матролюкс гарантує якість своєї продукції та послуг, адже усі меблі виробляються за новітніми технологіями з найкращих матеріалів, а доставка зі складів відбувається по всій Україні. 

Однак, якщо сталася прикрість і клієнт зіштовхнувся із проблемами, MatroLuxe  вирішить цю ситуацію. Щоб повернути або обміняти товар, необхідно:

 • зв’язатися з компанією;

 • надати фото та докази того, що товар зіпсовано не з вини покупця;

 • прикласти чек, де вказані час придбання та ціна дитячого ліжка.

 


 


Для работи веб-сайту компанії використовуються Cookies файли. Використовуючи веб-сайт Ви автоматично погоджуєтеся з регламентом використання Cookies файлів.

Погодитись