Каталог товарів

Дитячі ковдри

Міцний і здоровий сон - що може бути важливіше для малюка? Тому необхідно вибрати для його ліжечка якісні постільні приладдя. Дітям до двох років не рекомендується спати на подушці, якою ми її собі зазвичай уявляємо, краще обійтися і зовсім без неї, так досягається найкращий ортопедичний ефект. А ось без ковдри малюкові ніяк не можна.

Якщо малюк народжений влітку, то на перший час буде досить легкого пледу, а ось зимовим діткам однозначно знадобиться тепла ковдра. Але, оскільки система терморегуляції малюка не досконала, а тільки розвивається, обов'язковою умовою є гігроскопічність ковдри. Таким чином, ковдра буде пропускати повітря, не перешкоджатиме випаровуванню вологи, але при цьому утримає тепло.

При виборі ковдри також слід враховувати, в яких температурних умовах Ви збираєтеся її використовувати, адже для виготовлення дитячих ковдр використовуються матеріали з різними теплозберігаючих властивостями. Так вовняний наповнювач підійде діткам, які воліють спати на свіжому повітрі, а якщо в кімнаті сухе повітря, то можна купити синтетичну ковдру.

Дитячі ковдри відрізняються своїми розмірами. Для використання в колясці знадобиться ковдра набагато меншого розміру, ніж для ліжечка. Крім того не варто використовувати для прогулянок і сну в ліжечку одну й туж ковдру з причини того, що це не дуже гігієнічно.

Щоб дотриматися правила гігієни Ви повинні мати можливість прати дитячі ковдри. Тому, перш ніж ковдри дитячі купити, звертайте увагу на характеристики матеріалів, з яких виготовлено виріб. Догляд за ковдрою не повинен викликати особливих труднощів. Тому стежте за тим, щоб матеріал, з якого виготовлено ковдру, не деформувався при пранні, і швидко сох.

Дитячі ковдри від Матролюкс представлені в декількох варіантах. В якості наповнювача для таких ковдр використовується натуральна бавовна, синтепон, Флексфайбер і шерсть. Ви з легкістю зможете підібрати відповідне ковдру саме для Вашого малюка в інтернет магазині Матролюкс.

Показати фільтр
Ціна
від до
Комплект KITTY / КІТТІ. Дитяча ковдра і подушка
Ціна від : 481  грн
Відгуків: 0
Дитяча ковдра BAMBINO / БАМБІНО
Ціна від : 675  грн
Відгуків: 0
Комплект FOXY / ФОКСІ. Дитяча ковдра і подушка
Ціна від : 602  грн
Відгуків: 0
Комплект PUPPY / Паппі. Дитяча ковдра і подушка
Ціна від : 721  грн
Відгуків: 0
Комплект TEDDY / ТЕДДІ. Дитяча ковдра і подушка
Ціна від : 844  грн
Відгуків: 0

Матролюкс пропонує ковдри та ортопедичні матраци для дітей власного виробництва. Склади, розміри вказуються повністю.


 


Для роботи веб-сайту компанії використовуються Cookies файли. Продовживши використання веб-сайту Ви автоматично погоджуєтеся з регламентом використання Cookies файлів.