Безкоштовна гаряча лінія 0-800-338-219 0-800-338-219
Електронна пошта [email protected]
Сравнить товары Порівняти 0 Посмотреть избранные товары Вибране 0
Ласкаво просимо в наші групи в соціальних мережах :
Платежная система Visa
ПриватБанк
Платежная система MasterCard
Платежная система Liqpay

Компанія "Matroluxe" спеціалізується на продажі меблів для спальні, ортопедичних матраців і аксесуарів для сну.

Усі права захищені

"Matroluxe - Інтернет Магазин".

© Copyright 2012 - 2021.

3 незалежних виробництва

MATROLUXE

Здоровий і спокійний сон є надзвичайно важливою складовою нашого щоденного благополуччя. Однак будь-який сон можна назвати глибоким і повноцінним.

За даними Інституту Роберта Коха, близько 25% населення страждає він розладів сну, а ще 11% - часто не сплять. Сон, дарує бадьорість не є простою справою. Як правило, ці умови створюються, наприклад, за допомогою наших якісних матраців. Якість наших матраців в основному визначається першокласними матеріалами і професійною обробкою.

Наша лабораторія сну постійно удосконалює матраци і технології ії виробництва, доповнюються подушками та ковдрами. Ми з повною впевненістю можемо гарантувати якість Вашого відпочинку!

SOFYNO

Після того як виникло бажання спробувати себе в новому напрямку в 2012 році, була заснована компанія з виготовлення м'яких корпусних меблів SOFYNO. Несмотря на простоту модельного ряду, вироби швидко стали популярними на ринку, що стало поштовхом до розширення асортименту. Відмінною стала виставка KIFF 2013 Києві, яка сприяла подальшому розвитку і розширенню проізводства. После стрімкого зростання компанія бере активну участь в міжнародних експозиціях, що дозволяє вийти на міжнародний рівень і сприяє експорту. Починаючи з 2015 року обладнання було замінено на обладнання відомих світових брендов. В виробництві використовуються вітчизняні каркасні з екологічно чистих матеріалів, які за своїми якостями переважають закордонні аналоги. Наповнення м'яких меблів відрізняється комфортом, високим терміном служби і є гіпоалергенними. Його виготовляють в корпорації Matroluxe. Оббивні матеріали використовують від провідних світових виробників - Туреччина, Італія та Китай. Асортимент містить більше 50 одиниць, таких як дивани, подіуми, ліжка, крісла різних габаритних розмірів і з різними механізмами трансформаціі. Нашім девізом є якість, комфорт, багатофункціональність і довговічність

 

LUXESTUDIO

Компанія заснована в 2010 і є найбільшим виробником корпусних меблів на ринку України.

Висока якість продукції обумовлено новітніми технологіями і високим рівнем сервісу. Кваліфікований персонал компанії реагує на ринкові зміни і приймає до уваги всі новітні розробки меблевої індустрії. Виробництво пропонує в широкому асортименті меблі для прихожих, кухонь, віталень. А також шаф-купе, які є візитною карткою компанії.

Особливістю шаф-купе є багато варіантів розмірів універсальне внутрішнє наповнення, варіанти збірки, широкий вибір дверей, включаючи двері з художнім пескоструем, збірні двері, двері з кольоровим склом в варіаціях кольору і матеріалів вставок, а також різні кольори профілів для розсувних систем. Фактично, це дає можливість клієнту створити свій власний унікальний дизайн. На виробництві можна більш 200000000 комбінацій шаф. Завдяки великим обсягам компанія має прямі поставки матеріалів від заводів-виробників, що дозволяє контролювати якість матеріалів і фурнітури і підвищує конкурентоспроможність, залишаючись доступною для клієнтів.

Ми пишаємося тим, що робимо і тими, хто це робить.

 

 

Якість

Винятковість - наше кредо - вибирати краще. Саме тому, ми багато робимо власними силами, щоб гарантувати високу якість. Всі наші партнери - це майстри своєї справи, чиїм продукцією ми по-справжньому пишаємося.

Доступна ціна

Завдяки безперебійному виробництва і виробництва більшої частини матеріалів, 3 яких виготовляються продукти компанії МatroLuxe, вдалося cтворіти демократичні ціни, що дозволяє завершити інтер'єр за вигідною ціною.

Екологічність

В основі всіх продуктів, вироблених компанією МatroLuxe лежить філософія турботи по природі і здоров'ям споживачів, тому 905 матеріалів, використовуваних підприємство -становлять екологічні матеріали.

 

Мы #Family Matroluxe

 

Бажаєте стати партнером корпорації?
Заповніть заявку і отримаєте унікальні умови співпраці.