ХАРАКТЕРИСТИКИ МАТРАЦА:

Висота матраца :  33 см
Максимальне навантаження :  без обмежень
Гарантія якості:  20 років
Рівень комфорту :  середньої жорсткості / м'який

 

Рівень комфорту: середньої жорсткості / м'який Гарантія:
                                          

 

We are inhabitants of the present day.
Sorrow for tomorrow is a mystery to me. 
Why be crazy? 
Live your Today
Appreciating it as the greatest treasure.

Omar Khayyam

Володіння твором мистецтва це саме найбільше задоволення. Можливість споглядати і торкатися до досконалих форм, дарує справжнє естетичне задоволення. Все це укладено в прекрасному образі матраца Анабель від King Mattresses.

Унікальні матеріали Oxigen Foam і Soft Flex Foam, в поєднанні з ультрасучасною системою підтримки Multi Soft Touch, дають можливість комбінувати різні ступені комфорту з кожного боку. З одного боку Ви відчуєте чарівну м'якість, а з іншого - комфортну жорсткість.

З матрацом Анабель Ви отримуєте повноцінну підтримку і відчуття легкості одночасно, а кожен новий ранок починається з натхнення

Від творців

"Думка про створення Анабель навіяна під час споглядання шедеврів пера великих майстрів живопису, над якими невластний час. Розділіть з нами емоції, які можуть викликати тільки справжні витвори мистецтва ".

 

Розмір Ціна в (євро)
80x190 1026
90x190 1115
120x190 1568
140x190 1638
150x190 1680
160x190 1715
180x190 1878
80x200 1026
90x200 1115
120x200 1568
140x200 1638
150x200 1680
160x200 1715
180x200 1878
Нестандартний розмір,1 м.кв. 779

* Оплата здійснюється в гривнях за курсом НБУ на день оплати

 

Наповнення матраца

  Comfort Plus
Анатомічна піна Memory Foam
Гіпоалергенний матеріал Memo Flex
Ортопедичне піна Oxigen Foam
Зносостійкий матеріал Protect Foam
Натуральний захисний наповнювач Termofiber
Точкова пружинна система Multi Soft Touch
Натуральний захисний наповнювач Termofiber
Зносостійкий матеріал Protect Foam
Ортопедична піна Oxigen Foam
Високотехнологічний матеріал Air Foam
Анатомічна піна Memory Foam

 

 

Дивитися всі моделі матраців King Mattresses
Матрас Richard / Річард Матрас Elizabeth / Елізабет Матрас Henry / Генрі Матрас Ketrin / Кетрін Матрас Lorenzo / Лоренцо

 

 

KING MATTRESSES – ДОСКОНАЛІСТЬ КОМФОРТУ

Історія King Mattresses почалася в 2008 році в Україні, коли ми поставили перед собою мету створити не тільки високотехнологічну і сучасну, а й естетично досконалу і емоційно наповнену колекцію матраців. Для втілення цієї ідеї в життя, ми запросили видатних майстрів своєї справи. Італійський дизайн, німецькі технології та ручна робота нашої команди дозволили створити справжні шедеври для королівського сну. При створенні кожної моделі ми надихалися творами світового мистецтва і величчю королівських будинків. Майстри King Mattresses створили колекцію матраців, в якій об'єднали інноваційні технології з багатовіковою історією естетики і культури.

Важливу роль в досягненні нашої мети відіграє не тільки досвід і творчість майстрів, а й високотехнологічне обладнання, яке застосовується тільки при виробництві цієї колекції. На сьогоднішній день кількість шанувальників колекції King Mattresses по всьому світу постійно зростає і їх високі оцінки є для нас найкращим стимулом для створення нових шедеврів.

Навколишній світ не постійний. Зміни навколо нас відбуваються щодня і щогодини. З перебігом часу змінюємося і ми. Але що залишається незмінним, так це прагнення людини до досконалості. Досконалість же не так далеко, як може здаватися. Продукція для сну і відпочинку торгової марки KING MATTRESSES переконливо це доводить.

Будучи плодом багаторічного досвіду у виготовленні матраців, моделі торгової марки KING MATTRESSES увібрали в себе дві найважливіші складові: передові технології з випуску продукції найвищої якості і глибоку турботу всього задіяного персоналу про Ваше здоров'я і справжньому комфорті.

Що для Вас означають слова надійність, якість і комфорт? Чи викликають вони у Вас відчуття спокою, впевненості і захищеності? Все це можна сказати про матрацах KING MATTRESSES. Конструкція і склад кожної моделі ретельно розробляються фахівцями компанії, головна мета яких бути уважними до потреб кожного, хто віддає перевагу королівським матраців KING MATTRESSES. При цьому враховуються різні особливості використовуваних матеріалів, їх поєднань і то, наскільки глибоким і безпечним буде сон клієнтів компанії. Щоб готова продукція відповідала своїй королівській назві і особливому статусу тих, хто буде насолоджуватися її комфортом, кожен окремий матрац проходить багаторівневий контроль якості, який відповідає всім європейським стандартам, щоб королівським було не тільки ім'я матраца, але і відпочинок на ньому.

Більшість робіт з виробництва матраців KING MATTRESSES проводиться вручну. Завдяки цьому, кожен матрац немов набуває душу або характер, зберігаючи в собі любов і дбайливе ставлення найвищого рівня майстрів, які брали участь в його створенні. Тільки руки людей , які люблять свою справу, можуть оживити неживе, передавши виробу справжнє дихання життя, здатне в свою чергу оживити і збагатити Ваш відпочинок.

Найвища якість матраців торгової марки KING MATTRESSES - гарантія Вашого комфорту на багато років користування продукцією компанії. Досконалість близько. Ви можете наповнити нею своє життя і спальню, якщо в ній буде знаходитися матрац від KING MATTRESSES. Дізнайтеся що таке досконалість, впустіть її в свій будинок, в своє життя, разом з королівськими матрацами KING MATTRESSES.

Так, все навколо змінюється. Незмінними залишається лише кілька речей, серед яких прагнення людини до досконалості, її бажання оточувати себе комфортом і королівська розкіш матраців KING MATTRESSES.

Матраци торгової марки KING MATTRESSES - досконалість комфорту!

 
Код товару 20458
Тип матраца Двосторонній
Висота 33 см
Жорсткість 3 / 4
Рекомендоване навантаження на спальне місце Необмежена
Торгова марка KING MATTRESSES
Опція зима / літо ні
Шар 1 Comfort Plus
Шар 2 Анатомічна піна Memory Foam
Шар 3 Memo Flex
Шар 4 Oxigen Foam
Шар 5 Зносостійкі матеріали PROTECT FOAM
Шар 6 Thermofiber
Шар 7 Точкова пружинна система Multi Soft Touch
Шар 8 Thermofiber
Шар 9 Зносостійкі матеріали PROTECT FOAM
Шар 10 Oxigen Foam
Шар 11 Високотехнологічний матеріал Air Foam
Шар 12 Memory Floam
Посилення Єврокаркас ні
З'ємний чохол ні
Внутрішній захисний чохол ні
Матеріал зовнішнього чохла Стрейч-жаккард
Тип прошивки зовнішнього чохла Глибока прошивка
Гарантія на виріб ГОСТ стандарт
Колір білий з малюнком
Оставить отзыв

 


Для роботи веб-сайту компанії використовуються Cookies файли. Продовживши використання веб-сайту Ви автоматично погоджуєтеся з регламентом використання Cookies файлів.