ХАРАКТЕРИСТИКИ МАТРАЦА:

Висота матраца :  31 см
Максимальне навантаження :  без обмежень
Гарантія якості :  20 років
Рівень комфорту :  м'який/ультракомфортний
Єврокаркас: так

 

Рівень комфорту: м'який / ультракомфортний Гарантія:

 

The finest victory for a man is to conquer himself.

Plato

Матрац Елізабет це втілення шляхетності королівських традицій. Ніжний дотик перлини колекції King Mattresses є лише тим, хто гідний найкращого. Це модель, безумовно, зараховує статус свого власника до кола королівських персон.

Особливість цього матраца, полягає в його розкішній м'якості, завдяки використанню сучасної системи підтримки Intellect Pocket, в поєднанні матеріалом Excellent Foam.

У кожній моделі укладена турбота і любов майстрів бренду о вашому сні. А ручна збірка гарантує Вам високу надійність і досконалий комфорт.

Від творців

"Традиції, які передаються з покоління в покоління і благородство королівських будинків, і та роль, яку вони внесли в становлення світової історії, надихнули нас на створення цієї прекрасної моделі".

 

Розмір Ціна в (євро)
80x190 962
90x190 1050
120x190 1499
140x190 1568
150x190 1605
160x190 1635
180x190 1800
80x200 962
90x200 1050
120x200 1499
140x200 1568
150x200 1605
160x200 1635
180x200 1800
Нестандартний розмір,1 м.кв. 731

* Оплата здійснюється в гривнях за курсом НБУ на день оплати

 

Наповнення матраца

  Comfort Plus
Анатомічна піна Memory Foam
Гіпоалергенний матеріал Memo Flex
Ортопедичне піна Oxigen Foam
Натуральний захисний наповнювач Termofiber
Ексклюзивна система комфортності Intellect Pocket
Натуральний захисний наповнювач Termofiber
Ортопедичне піна Oxigen Foam
Високотехнологічний матеріал Air Foam
Анатомічна піна Memory Foam

 

 

Дивитися всі моделі матраців King Mattresses
Матрас Richard / Річард Матрас Anabel / Анабель Матрас Henry / Генрі Матрас Ketrin / Кетрін Матрас Lorenzo / Лоренцо

 

 

KING MATTRESSES – ДОСКОНАЛІСТЬ КОМФОРТУ

Історія King Mattresses почалася в 2008 році в Україні, коли ми поставили перед собою мету створити не тільки високотехнологічну і сучасну, а й естетично досконалу і емоційно наповнену колекцію матраців. Для втілення цієї ідеї в життя, ми запросили видатних майстрів своєї справи. Італійський дизайн, німецькі технології та ручна робота нашої команди дозволили створити справжні шедеври для королівського сну. При створенні кожної моделі ми надихалися творами світового мистецтва і величчю королівських будинків. Майстри King Mattresses створили колекцію матраців, в якій об'єднали інноваційні технології з багатовіковою історією естетики і культури.

Важливу роль в досягненні нашої мети відіграє не тільки досвід і творчість майстрів, а й високотехнологічне обладнання, яке застосовується тільки при виробництві цієї колекції. На сьогоднішній день кількість шанувальників колекції King Mattresses по всьому світу постійно зростає і їх високі оцінки є для нас найкращим стимулом для створення нових шедеврів.

Навколишній світ не постійний. Зміни навколо нас відбуваються щодня і щогодини. З перебігом часу змінюємося і ми. Але що залишається незмінним, так це прагнення людини до досконалості. Досконалість же не так далеко, як може здаватися. Продукція для сну і відпочинку торгової марки KING MATTRESSES переконливо це доводить.

Будучи плодом багаторічного досвіду у виготовленні матраців, моделі торгової марки KING MATTRESSES увібрали в себе дві найважливіші складові: передові технології з випуску продукції найвищої якості і глибоку турботу всього задіяного персоналу про Ваше здоров'я і справжньому комфорті.

Що для Вас означають слова надійність, якість і комфорт? Чи викликають вони у Вас відчуття спокою, впевненості і захищеності? Все це можна сказати про матрацах KING MATTRESSES. Конструкція і склад кожної моделі ретельно розробляються фахівцями компанії, головна мета яких бути уважними до потреб кожного, хто віддає перевагу королівським матраців KING MATTRESSES. При цьому враховуються різні особливості використовуваних матеріалів, їх поєднань і то, наскільки глибоким і безпечним буде сон клієнтів компанії. Щоб готова продукція відповідала своїй королівській назві і особливому статусу тих, хто буде насолоджуватися її комфортом, кожен окремий матрац проходить багаторівневий контроль якості, який відповідає всім європейським стандартам, щоб королівським було не тільки ім'я матраца, але і відпочинок на ньому.

Більшість робіт з виробництва матраців KING MATTRESSES проводиться вручну. Завдяки цьому, кожен матрац немов набуває душу або характер, зберігаючи в собі любов і дбайливе ставлення найвищого рівня майстрів, які брали участь в його створенні. Тільки руки людей , які люблять свою справу, можуть оживити неживе, передавши виробу справжнє дихання життя, здатне в свою чергу оживити і збагатити Ваш відпочинок.

Найвища якість матраців торгової марки KING MATTRESSES - гарантія Вашого комфорту на багато років користування продукцією компанії. Досконалість близько. Ви можете наповнити нею своє життя і спальню, якщо в ній буде знаходитися матрац від KING MATTRESSES. Дізнайтеся що таке досконалість, впустіть її в свій будинок, в своє життя, разом з королівськими матрацами KING MATTRESSES.

Так, все навколо змінюється. Незмінними залишається лише кілька речей, серед яких прагнення людини до досконалості, її бажання оточувати себе комфортом і королівська розкіш матраців KING MATTRESSES.

Матраци торгової марки KING MATTRESSES - досконалість комфорту!

 

 

Код товару 20457
Тип матраца Двосторонній
Висота 31 см
Жорсткість 4 / 5
Рекомендоване навантаження на спальне місце Необмежена
Торгова марка KING MATTRESSES
Опція зима / літо ні
Шар 1 Comfort Plus
Шар 2 Анатомічна піна Memory Foam
Шар 3 Memo Flex
Шар 4 Oxigen Foam
Шар 5 Thermofiber
Шар 6 Ексклюзивна система комфортності Intellect Pocket
Шар 7 Thermofiber
Шар 8 Oxigen Foam
Шар 9 Високотехнологічний матеріал Air Foam
Шар 10 Memory Floam
Посилення Єврокаркас ні
З'ємний чохол ні
Внутрішній захисний чохол ні
Матеріал зовнішнього чохла Стрейч-жаккард
Тип прошивки зовнішнього чохла Глибока прошивка
Колір білий з малюнком
Оставить отзыв

 


Для роботи веб-сайту компанії використовуються Cookies файли. Продовживши використання веб-сайту Ви автоматично погоджуєтеся з регламентом використання Cookies файлів.