Рівень комфорту: м'який

Гарантія

 

Король - це не титул і не звання. Істинний король, який живе не для себе, а заради інших, хто несе людям добро і світло і дарує світові тепло свого серця.
Король Сінгх

 

Чудова модель матраца з колекції преміум бренду King Mattresses, дарує досконалий комфорт. Матрац Річард створений для того щоб підкреслити Ваш статус та всі достоїнства дизайнерського інтер'єру. Це справжній діамант у вишуканій спальні.

В основі матраца Річард застосовується ультрасучасна система точкової підтримки Mini Soft Touch і Intellect Pocket. Завдяки такому поєднанню модель дарує максимальний комфорт, який гарантує Вам королівський відпочинок.

Досконалий дизайн матраца воістину прекрасний ... Доторкайтеся, відчувайте неперевершену м'якість і незабутні відчуття. Дивіться на нього нескінченно, милуйтеся вічно ... Сучасні технології в поєднанні з ручною роботою, роблять матрац Річард справжнім витвором мистецтва. Тепер ваш сон завжди повноцінний і щоранку Ви готові до нових ідей і звершень!

Від творців

"Модель матраца «Річард», це втілення найсміливіших наших рішень в області технологій для сну і дизайну. Ми були рішуче налаштовані створити модель, у якій немає аналогів. Відчуйте це, коли будете насолоджуватися матрацом Richard"

ХАРАКТЕРИСТИКИ МАТРАЦУ
Висота: 30 см
Рівень комфорту: м'який
Навантаження на спальне місце: без обмежень
Гарантія якості: 20 років
ВНУТРІШНЄ НАПОВНЕННЯ МАТРАЦУ:
Comfort Plus
Анатомічна піна Memory Foam з терморегулирующим ефектом
Натуральний латекс Latex Foam
Гіпоалергенний матеріал Memo Flex
Ортопедична піна Oxigen Foam
Точкова пружинна система Mini Soft Touch
Натуральний захисний наповнювач Termofiber
Ексклюзивна система комфортності Intellect Pocket
Натуральний захисний наповнювач Termofiber
Зносостійкий матеріал Protect Foam
 

 

Доступні розміри моделі Richard / Річард
Розмір Ціна у  (Євро)
80x190 690
90x190 738
120x190 1011
140x190 1074
150x190 1106
160x190 1139
180x190 1235
80x200 690
90x200 738
120x200 1011
140x200 1074
150x200 1106
160x200 1139
180x200 1235
Нестандартний розмір,1 м.кв. 524

*УВАГА! Ціна вказана в € (євро). Оплата здійснюється в гривнях за курсом НБУ на день оплати


 

Дивитися всі моделі матраців King Mattresses
Матрас Анабель / Anabel Матрас Elizabeth / Элизабет Матрас Henry / Генри Матрас Ketrin / Кетрин Матрас Lorenzo / Лоренцо
         

 

 

KING MATTRESSES – ДОСКОНАЛІСТЬ КОМФОРТУ

Історія King Mattresses почалася в 2008 році в Україні, коли ми поставили перед собою мету створити не тільки високотехнологічну і сучасну, а й естетично досконалу і емоційно наповнену колекцію матраців. Для втілення цієї ідеї в життя, ми запросили видатних майстрів своєї справи. Італійський дизайн, німецькі технології та ручна робота нашої команди дозволили створити справжні шедеври для королівського сну. При створенні кожної моделі ми надихалися творами світового мистецтва і величчю королівських будинків. Майстри King Mattresses створили колекцію матраців, в якій об'єднали інноваційні технології з багатовіковою історією естетики і культури.

Важливу роль в досягненні нашої мети відіграє не тільки досвід і творчість майстрів, а й високотехнологічне обладнання, яке застосовується тільки при виробництві цієї колекції. На сьогоднішній день кількість шанувальників колекції King Mattresses по всьому світу постійно зростає і їх високі оцінки є для нас найкращим стимулом для створення нових шедеврів.

Навколишній світ не постійний. Зміни навколо нас відбуваються щодня і щогодини. З перебігом часу змінюємося і ми. Але що залишається незмінним, так це прагнення людини до досконалості. Досконалість же не так далеко, як може здаватися. Продукція для сну і відпочинку торгової марки KING MATTRESSES переконливо це доводить.

Будучи плодом багаторічного досвіду у виготовленні матраців, моделі торгової марки KING MATTRESSES увібрали в себе дві найважливіші складові: передові технології з випуску продукції найвищої якості і глибоку турботу всього задіяного персоналу про Ваше здоров'я і справжньому комфорті.

Що для Вас означають слова надійність, якість і комфорт? Чи викликають вони у Вас відчуття спокою, впевненості і захищеності? Все це можна сказати про матрацах KING MATTRESSES. Конструкція і склад кожної моделі ретельно розробляються фахівцями компанії, головна мета яких бути уважними до потреб кожного, хто віддає перевагу королівським матраців KING MATTRESSES. При цьому враховуються різні особливості використовуваних матеріалів, їх поєднань і то, наскільки глибоким і безпечним буде сон клієнтів компанії. Щоб готова продукція відповідала своїй королівській назві і особливому статусу тих, хто буде насолоджуватися її комфортом, кожен окремий матрац проходить багаторівневий контроль якості, який відповідає всім європейським стандартам, щоб королівським було не тільки ім'я матраца, але і відпочинок на ньому.

Більшість робіт з виробництва матраців KING MATTRESSES проводиться вручну. Завдяки цьому, кожен матрац немов набуває душу або характер, зберігаючи в собі любов і дбайливе ставлення найвищого рівня майстрів, які брали участь в його створенні. Тільки руки людей , які люблять свою справу, можуть оживити неживе, передавши виробу справжнє дихання життя, здатне в свою чергу оживити і збагатити Ваш відпочинок.

Найвища якість матраців торгової марки KING MATTRESSES - гарантія Вашого комфорту на багато років користування продукцією компанії. Досконалість близько. Ви можете наповнити нею своє життя і спальню, якщо в ній буде знаходитися матрац від KING MATTRESSES. Дізнайтеся що таке досконалість, впустіть її в свій будинок, в своє життя, разом з королівськими матрацами KING MATTRESSES.

Так, все навколо змінюється. Незмінними залишається лише кілька речей, серед яких прагнення людини до досконалості, її бажання оточувати себе комфортом і королівська розкіш матраців KING MATTRESSES.

Матраци торгової марки KING MATTRESSES - досконалість комфорту!

 

Код товару 7709
Тип матраца Односторонній
Висота 30 см
Жорсткість 4
Рекомендоване навантаження на спальне місце Необмежена
Торгова марка KING MATTRESSES
Опція зима / літо ні
Шар 1 Comfort Plus
Шар 2 Анатомічна піна Memory Foam з терморегулирующим ефектом
Шар 3 Latex Foam
Шар 4 Memo Flex
Шар 5 Oxigen Foam
Шар 6 Точкова пружинна система Multi Soft Touch
Шар 7 Thermofiber
Шар 8 Ексклюзивна система комфортності Intellect Pocket
Шар 9 Thermofiber
Шар 10 Зносостійкі матеріали PROTECT FOAM
Посилення Єврокаркас да
З'ємний чохол ні
Внутрішній захисний чохол ні
Матеріал зовнішнього чохла Стрейч-жаккард
Тип прошивки зовнішнього чохла Глибока прошивка
Колір білий з малюнком
Оставить отзыв
Супутні товари
Ковдра CLASSIC
Купити
Ціна від : 439  грн
Відгуків: 0
Подушка Холлофайбер / Синтепух
Подушка Холлофайбер / Синтепух
Купити
Ціна від : 115  грн
Відгуків: 1
Наматрасник с угловыми фиксаторами (жаккард)
Наматрацник з кутовими фіксаторами (Жаккард)
Купити
Ціна від : 289  грн
Відгуків: 1
Купить наматрасник натяжной
Наматрацник натяжна Стрейч-трикотаж
Купити
Ціна від : 653  грн
Відгуків: 15
Наматрасник влагостойкий с угловыми фиксаторами
Наматрацник вологостійкий з кутовими фіксаторами
Купити
Ціна від : 350  грн
Відгуків: 6
Наматрасник влагостойкий натяжной
Наматрацник вологостійкий натяжний
Купити
Ціна від : 576  грн
Відгуків: 13

 


Для роботи веб-сайту компанії використовуються Cookies файли. Продовживши використання веб-сайту Ви автоматично погоджуєтеся з регламентом використання Cookies файлів.