LUXE STUDIO - це найбільший виробник надійної корпусних меблів високої якості. Використовуючи новітні технології і сучасні матеріали нами розроблені десятки гармонійних дизайнів корпусних меблів, шаф і шаф-купе, серед яких ви, без сумніву, зможете підібрати варіант, який стане справжньою окрасою саме вашого інтер'єру.

Комплект для прихожей Polo (Поло) -2 включає в себе все найнеобхідніше для створення функціональної, і при цьому компактною передпокою. Таке рішення стане відмінним варіантом для невеликого приміщення. Якісні матеріали та фурнітура порадують своєю зносостійкістю, а запропоновані варіанти кольорів дозволять створити гармонійний інтер'єр.

Комплект для прихожей Polo (Поло) -2 включає в себе:

  • Лавка
  • Дзеркало навісне
  • Комод (3 ящика)
  • Вішалка
  • Шафа
Детальніше про складових комплекту:
           
Вішак Polo (Поло) Дзеркало Polo (Поло) Шафа Polo (Поло) 
           
Комод Polo (Поло) Лавка Polo (Поло)  
       
   
           
Комплект проводиться в запропонованих дизайнах
 
Рішення А: корпус ДСП Дуб молочний, фасад і вставки ДСП Горіх Тьєполо   Рішення В: корпус ДСП Горіх Тьєполо, фасад і вставки ДСП Дуб Сонома світлий
     
 

* Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.

Код товару 2385-1
Торгова марка LuxeStudio
Основний матеріал ДСП
Гарантія на виріб ГОСТ стандарт
Оставить отзыв