Безкоштовна гаряча лінія 0-800-338-219 0-800-338-219
Електронна пошта [email protected]
Сравнить товары Порівняти 0 Посмотреть избранные товары Вибране 0
Ласкаво просимо в наші групи в соціальних мережах :
Платежная система Visa
ПриватБанк
Платежная система MasterCard
Платежная система Liqpay

Компанія "Matroluxe" спеціалізується на продажі меблів для спальні, ортопедичних матраців і аксесуарів для сну.

Усі права захищені

"Matroluxe - Інтернет Магазин".

© Copyright 2012 - 2021.

Сертифікати якості

Компанія MatroLuxe виробляє широкий асортимент продукції: 15 авторських колекцій матраців, великий вибір м'яких, корпусних, безкаркасних меблів, меблі-трансформери та аксесуари для сну та відпочинку.

Офіційний інтернет-магазин компанії MatroLuxe гарантує тільки високу якість продукції та увагу до всіх деталей. Кожен з наших покупців завжди знайде для себе щось особливе і зможе підібрати оптимальний варіант, що враховує його особисті вимоги. Крім стандартних моделей, інтернет-магазин Матролюкс надає своїм клієнтам можливість виготовлення моделей нестандартних розмірів за індивідуальним замовленням.

Завдяки власному виробництву практично повного циклу (виготовлення пружинних блоків, прошивка тканин, складання виробів на автоматизованих лініях і т. Д.), Ми можемо оперативно реагувати на швидко мінливі тенденції меблевого ринку та будь-які побажання наших клієнтів.

Поєднання передових технологій та інноваційних розробок, постійне розширення і креативність асортименту, незмінно високі вимоги до якості і екологічних властивостей матеріалів зробили MatroLuxe безперечним лідером українського ринку. Все більшої популярності продукція Matroluxe набуває не тільки на території України, а й далеко за її межами. Ми експортуємо свою продукцію в Німеччину, США, Ізраїль, Італію, Казахстан, Киргизстан, Mолдову, Білорусію, Литву, Туркменістан та інші країни.

Компанія MatroLuxe® завжди рада співпрацювати з дилерами, дрібно- і крупно-оптовими покупцями, меблевими та інтернет-магазинами, і пропонує програми «Ростемо разом»:
- Ко-брендингові проекти, що сприяють просуванню та зростанню Вашого бізнесу
- Бізнес-співпраця з повним комплексом рекламної підтримки всього спектру продукції
ISOblue 1O139 2011
Вся продукція MatroLuxe® проведена з використанням передових і ноу-хау технологій. Всі матеріали відповідають найсуворішим екологічним стандартам.


Бажаєте стати партнером корпорації?
Заповніть заявку і отримаєте унікальні умови співпраці.